اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد

1503 شماره اطلاع نامه : بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد 1392/09/19 بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد
بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد

بازگشت گومز باز هم به تعویق افتاد

 

پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا اعلام کرده وضعیت ماریو گومز رو به بهبودی می باشد و درد زانوی او کاهش یافته ولی هنوز برای بازگشت وی به میادین خیلی زود است.

 

 

زمان مصدومیت گومز در ابتدا 7 تا 8 هفته پیش بینی می شد ولی حالا به 3 ماه افزایش پیدا کرده و با توجه به گفته های مانتی و صحبت هایی که اخیرا پیرامون باشگاه مطرح شده، به نظر می رسد که سال 2013 میلادی برای این مهاجم آلمانی به پایان رسیده باشد:

 

"معاینات و درمان انجام شده در مونیخ باعث شد تا درد زانوی گومز کاهش پیدا کند ولی هنوز به طور کامل از بین نرفته است. به همین دلیل هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. ما همه کاری که می توانیم را انجام خواهیم داد اما از بین رفتن کامل درد و سپس چند روز استراحت، ضروری می باشد. نمی توان منتظر حضور او در بازی با بولونیا یا ساسولو باشیم چون ابتدا باید تمامی مشکلات برطرف شوند. به هر شکل فعلا نمی توان منتظر بازگشت این بازیکن باشیم چون ما ابتدا باید به او کمک کنیم تا بدون درد تمرین کرده و سپس به ترکیب تیم مونتلا اضافه شود. پس از آن نیز مونتلا باید در مورد زمان استفاده از وی تصمیم گیری کند."

 

لازم به توضیح است که دیدار با دنیپرو در لیگ اروپا و با یولونیا و ساسولو در سری آ، آخرین بازی های ویولا در سال 2013 می باشند و در صورتی که گومز شرایط بازی را نداشته باشد، باید تا اولین بازی سال 2014 در ژانویه منتظر بماند.