اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا

1508 شماره اطلاع نامه : مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا 1392/09/23 مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا
مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا

مصاحبه ستارگان اسپانیایی ویولا


خواکین سانچز ستاره اسپانیایی ویولا معتقد است حالا با شرایط بازی در لیگ ایتالیا کنار آمده و بیشتر می تواند به تیم کمک کند. والرو هموطن وی نیز ابراز امیدواری کرده فیورنتینا با تیم های آیاکس و پورتو در لیگ اروپا روبرو نشود.خواکین که در بازی با دنیپرو گل حساسی را برای بنفش پوشان به ثمر رساند، شب گذشته به عنوان نماینده باشگاه فیورنتینا در مراسمی خیریه در شهر فلورانس حاضر شده و سپس با رادیو لیدی مصاحبه ای را انجام داده است:


"این اولین بار است که من در خارج از اسپانیا بازی می کنم و پیوستن به فیورنتینا با تاریخی بزرگ واقعا اتفاق مهمی بود. فکر می کنم حالا توانسته ام خودم را با شرایط وفق دهم. البته این موضوع مقداری زمان از من گرفت ولی مونتلا به من اعتماد به نفس می داد. فکر می کنم به بازی در لیگ ایتالیا عادت کرده ام و می توانم دقایق بیشتری را بازی کنم. دو بازی مهم با بولونیا و ساسولو پیش از تعطیلات داریم و باید به پیروزی برسیم تا فاصله خود را با تیم هایی مثل ناپولی و رم کاهش دهیم."


بورخا والرو نیز در مصاحبه ای کوتاه با شبکه اسکای، مدعی شد تیمش از رویارویی با هیچ حریفی ترس ندارد ولی برای شروعی قدرتمندانه تر ترجیح می دهد در اولین گام با آیاکس و پورتو روبرو نشوند:


"ما به توانایی های خودمان اعتقاد داریم و از هیچ حریفی نمی ترسیم. هر رقیبی سختی های خود را دارد ولی فکر می کنم اگر در اولین مرحله حذفی با تیم های آیاکس و پورتو روبرو نشویم می توانیم شروع خوبی داشته باشیم. یوونتوس و ناپولی به لیگ اروپا آمدند و این اتفاق خوبی برای فوتبال ایتالیا نیست. واقعا ناراحت کننده است که ناپولی در چنین گروه سختی و با وجود کسب 12 امتیاز حذف شد."