اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو

1510 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو 1392/09/24 فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو
فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو

فیورنتینا 3-0 بولونیا ؛ پیروزی شیرین ویولا در دربی دل آپنینو


فیورنتینا 3-0 بولونیا


گل ها:


یوزیپ ایلیچیچ (13) – بورخا والرو (29) – جوزپه روسی (64)تیم فیورنتینا با تکیه بر درخشش جوزپه روسی و بورخا والرو موفق شد در خانه تیم بولونیا را در هم بکوبد. یوزیپ ایلیچیچ نیز در این بازی سرانجام برای ویولا گلزنی کرد.بنفش پوشان پس از شکست در برابر رم و پیروزی مقابل دنیپرو در لیگ اروپا به این دیدار خانگی پا گذاشتند و در پایان نیز با ارائه یک فوتبال تماشایی و به ثمر رساندن 3 گل، حریف انتهای جدولی خود را شکست دادند. از نکات مثبت این مسابقه می توان به گلزنی و بازی بسیار خوب یوزیپ ایلیچیچ اشاره کرد، ضمن اینکه پس از چند مسابقه، دروازه نتو بسته ماند. مونتلا در این دیدار پاسکوال را در شرایط مناسبی در اختیار نداشت و به همین دلیل از وارگاس در ترکیب استفاده کرد. ماتی و ایلیچیچ نیز فرصت حضور از اولین دقیقه را پیدا کرده بودند. پیولی هم ناتالی بازیکن سابق ویولا به همراه دیامانتی را در ترکیب خود می دید ولی مشکلات زیادی در خط حمله داشت.


ویولا نیمه اول را بسیار خوب آغاز کرد و موفق شد در همان اوایل بازی با ضربه ایلیچیچ به گل برسد. این گل پاسخ خوبی از سوی ستاره اهل اسلونی به انتقادات اخیر بود. سپس کوادرادو، روسی و آکوییلانی موقعیت های خوبی را از دست دادند ولی این بورخا والرو بود که با کنترلی بسیار تماشایی روی همکاری با آکوییلانی و روسی، موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه را برای بار دوم باز کند.


در نیمه دوم نیز عملکرد تیم به همان شکل باقی مانده و هرگز به تیم میهمان اجازه خود نمایی را ندادند. نمایش عالی بنفش پوشان ادامه داشت تا اینکه در میانه های این نیمه، این روسی گلزن بود که یک گل دیگر به شمار گل های زده خود در این فصل اضافه کرد. خواکین، ربیچ و کومپر نیز در این مسابقه به جای ایلیچیچ، روسی و تومویچ وارد میدان شدند تا سهمی در پیروزی در دربی دل آپنینو داشته باشند.


تنها نکته منفی این دیدار کارت زرد دریافتی از سوی خوان کوادرادو بود که باعث شد این بازیکن دیدار هفته آینده مقابل ساسولو را از دست بدهد. به هر شکل فیورنتینا با این پیروزی 30 امتیازی شده و به رتبه چهارم جدول رسید. البته نتیجه دیدار امشب اینتر با ناپولی در تغییر یا تثبیت جایگاه ویولا در جدول موثر خواهد بود. بازی بعدی با ساسولو نیز هفته آینده و در خانه حریف برگزار می شود.


ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:


نتو (6) – تومویچ (6) – گونزالو (7) – ساویچ (6.5) – کوادرادو (6.5) – ماتی (7) – آکوییلانی (6) – والرو (7.5) – وارگاس (6) – ایلیچیچ (7) – روسی (8) / خواکین (6) – ربیچ (6) – کومپر (-) / مونتلا (7.5)