اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟

1514 شماره اطلاع نامه : پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟ 1392/09/27 پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟
پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟

پیزارو به روز های آخر خود در فلورانس نزدیک می شود؟


بر اساس گزارش های رسیده از ایتالیا، دیوید پیزارو ستاره باتجربه تیم فیورنتینا به روز های آخر حضور خود در فلورانس نزدیک می شود و حتی این احتمال نیز وجود دارد که این بازیکن در زمستان راهی تیمی دیگر شود.فصل گذشته دیوید پیزارو ستاره ای بدون جانشین در ترکیب تیم مونتلا بود و ویولا در بازی هایی که این هافبک خلاق خود را در اختیار نداشت، به شدت دچار مشکل می شد و حتی نتایج مطلوبی نیز نمی گرفت. اما در این فصل شرایط به گونه ای دیگر رقم خورده و در چند بازی اخیر شاهد این بودیم که پیزارو حتی در حالی که کاملا آماده بازی بوده، توسط مونتلا به میدان فرستاده نشده است. در آخرین بازی مقابل بولونیا نیز، مونتلا برای 90 دقیقه پیزارو را روی نیمکت نگه داشت تا آکوییلانی در پست وی به میدان برود.


این اتفاقات و بازی های نه چندان درخشان این بازیساز اهل شیلی در این فصل باعث شده که شایعات پیرامون آینده وی از همین حالا آغاز شود. قرارداد پیزارو تا پایان امسال اعتبار دارد و در صورتی که وی خواستار جدایی از فیورنتینا باشد، می توانیم منتظر خروج وی از فلورانس در همین ژانویه نیز باشیم. پیزارو در تابستان نیز قصد پیوستن به تیمی دیگر را داشت که با تلاش سران باشگاه نهایتا در ویولا ماندنی شد. اولویت پیزارو برای ادامه فوتبال، همانطور که بار ها اعلام کرده بازگشت به کشورش شیلی می باشد، جایی که هر باشگاهی آرزوی در اختیار داشتن وی را دارد.


بدون توجه به شایعات در مورد خروج پیزارو، باشگاه به دنبال خرید یک هافبک میانی قدرتمند بود و حالا با جدی شدن احتمال جدایی وی از فلورانس باید منتظر واکنش سران باشگاه برای پیدا کردن جانشینی مناسب برای پیزارو باشیم. فرناندو هافبک پورتو، ماکسیم گونالورنز از لیون و بلیزه ماتوییدی از PSG و رالف هافبک باتجربه کورینتیانس برزیل اصلی ترین گزینه های پراده می باشند. نکته مشترک بین تمامی این بازیکنان، مدت قرارداد رو به پایان آنها می باشد که می توان با مبلغی ناچیز اقدام به خرید آنها کرد.