اخبار :: اخبار باشگاه

دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت

1515 شماره اطلاع نامه : دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت 1392/09/30 دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت اخبار باشگاه :: اخبار دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت
دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت

دی فرانچسکو برادر بزرگ تر من است ؛ بازی سختی را خواهیم داشت


وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار تیمش در برابر ساسولو از اوزبیو دی فرانچسکو مربی تیم حریف به عنوان برادر بزرگ تر خود یاد کرد.دو تیم ساسولو و فیورنتینا فردا در حالی در آخرین دیدار سال 2013 در برابر هم قرار می گیرند که مونتلا غیر از گومز، گونزالو را به دلیل مصدومیت و کوادرادو را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد:


"بازی سختی را با ساسولو در پیش داریم چون این تیم در خط حمله ستارگان جوانی را در اختیار دارد که در مقابل تیم های بزرگ عالی کار می کنند. بازی دشوار و با یک رقابت تاکتیکی را شاهد خواهیم بود. گومز؟ ما با حضور گومز عملکرد بسیار بهتری را خواهیم داشت ولی در غیاب او بازیکنان جانشین و به خصوص جوان تر ها موفق شدند خودشان را نشان داده و تیم نتایج خیلی خوبی را کسب کرد. پیزارو؟ او امروز با تیم تمرین کرد ولی در مجموع به دلیل ناراحتی که در کمر خود داشت تمرینات کمی را پشت سر گذاشته است. به هر حال آماده شده و در لیست بازیکنان قرار دارد."


"دی فرانچسکو؟ من از دیدار دوباره او در سری آ بسیار خوشحال هستم. او برای من مثل یک برادر بزرگ تر می باشد و ایده های بسیار خوبی در فوتبال ارائه کرده است. تعطیلات؟ بازیکنان برای 1 هفته به تعطیلات خواهند رفت. سپس تمرینات برای بازی ها از سر گرفته می شود. سال گذشته در برابر پسکارا در سال جدید مشکلاتی داشتیم ولی حالا باتجربه تر شده ایم. ایلیچیچ؟ خیلی خوب و آماده است. خواکین؟ او سه جلسه تمرینی را از دست داد و فقط امروز در کنار تیم بود. گونزالو؟ از نظر ویژگی هایی که دارد، یک بازیکن بدون جانشین برای ماست ولی بازیکنانی داریم که در جای او به میدان بروند."