اخبار :: اخبار باشگاه

ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران

1516 شماره اطلاع نامه : ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران 1392/10/01 ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران اخبار باشگاه :: اخبار ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران
ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران

ساسولو 0-1 فیورنتینا ؛ تک گل پپیتو، هدیه کریسمس به هواداران


ساسولو 0-1 فیورنتینا


گل:

جوزپه روسی (82)تیم فیورنتینا بار دیگر با تکیه بر درخشش و گلزنی جوزپه روسی موفق شد آخرین دیدار سال 2013 را نیز با پیروزی پشت سر بگذارد. البته ویولا در این دیدار چندین موقعیت عالی گلزنی دیگر را نیز از دست داد تا با حداقل اختلاف این سه امتیاز را کسب کند.


ویولا در حالی در خانه ساسولو به میدان می رفت که دو تیم برای اولین بار در تاریخ سری آ در مقابل هم قرار می گرفتند. ضمن اینکه وینچنزو مونتلا و اوزبیو دی فرانچسکو هم بازیان سابق و دوستان بسیار صمیمی با هم می باشند و مونتلا از همکار خود به عنوان برادر بزرگترش یاد کرده بود. تیم میزبان در این بازی با تمام قدرتش به میدان رفته بود و مونتلا نیز با نیمکت نشین کردن مجدد پیزارو که البته این بار به دلیل عدم آمادگی این بازیکن بود، بار دیگر فرصت بازی را به یوزیپ ایلیچیچ داد. کومپر و وارگاس نیز به جای گونزالو مصدوم و کوادرادو محروم در این مسابقه در ترکیب اصلی قرار گرفتند. نبرد میانه میدان را نیز آمبروزینی از ماتی فرناندز برد تا از اولین دقیقه به میدان برود.


نیمه اول دیدار سبز و مشکی پوشان ساسولو با سفید پوشان فیورنتینا با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. دو تیم بازی تقریبا متعادلی را در این نیمه به نمایش گذاشتند ولی موقعیت های گلزنی زیادی خلق نشد. با این حال براردی و زازا دو مهاجم جوان ساسولو تلاش زیادی برای باز کردن دروازه نتو داشتند و در سمت مقابل نیز ایلیچیچ دو بار فرصت خوب برای پیش انداختن ویولا داشت که با بی دقتی آنها را از دست داد.


نیمه دوم بازی به طور کامل در اختیار سفید پوشان قرار گرفت ولی باز هم کمبود خلاقیت در یک سوم تهاجمی و حمله با بازیکنان کم باعث شد تا فرصت خاصی ایجاد نشود. پیزارو به جای وارگاس به میدان رفت تا خلاقیت را به تیمش برگرداند. پس از ورود پیزارو حملات شکل جدی تری به خود گرفت تا اینکه پس از چندین موقعیت پیاپی که با واکنش های عالی پگولو از دست رفتند، روسی موفق شد با پای راست دروازه را باز کرده و سه امتیاز را به حساب ویولا واریز کند.


البته در یک موقعیت تک به تک نیز ایلیچیچ توپ را به تیر زد تا اختلاف بیش از 1 گل نشود. ماتی و ولکسی نیز جای والرو و ایلیچیچ را در میدان پر کردند. به هر شکل با این پیروزی جمع امتیازات ویولا به 33 رسید و به فاصله 3 امتیازی ناپولی تیم سوم جدول رسید. پس از بازی های این هفته، تیم ها به چند روز تعطیلات خواهند رفت و سپس در ماه ژانویه بار دیگر مسابقات از سر گرفته می شود. ویولا نیز در اولین دیدار سال جدید به مصاف لیورنو می رود.


ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار (3-3-4):


نتو (6.5) – تومویچ (6.5) – ساویچ (6) – کومپر (6) – پاسکوال (6) – آمبروزینی (6.5) – آکوییلانی (6) – والرو (5.5) – ایلیچیچ (6.5) - وارگاس (5.5) – روسی (7.5) / پیزارو (6.5) – ماتی (6) – ولسکی (-) / مونتلا (6.5)