اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟

1519 شماره اطلاع نامه : لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟ 1392/10/03 لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟
لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟

لودی و موساکیو به جای پیزارو و رونکالیا؟


شایعات اخیر پیرامون وضعیت دیوید پیزارو و وضعیت نه چندان مطلوب خط دفاعی ویولا باعث شده تا بسیاری از رسانه های کشور ایتالیا از نزدیک بودن انتقال فرانچسکو لودی و متئو موساکیو به فلورانس در مقابل خروج پیزارو و فاکوندو رونکالیا خبر بدهند.پس از صحبت های وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار با ساسولو مشخص شد که مربی بنفش ها به دنبال خرید چند بازیکن جدید برای ادامه رقابت های این فصل می باشد. این در حالی است که شایعات پیرامون رونکالیا و پیزارو روز به روز در حال افزایش بوده و تقریبا تمامی رسانه های فوتبال ایتالیا از خروج احتمالی این دو ستاره از فلورانس خبر داده اند. پیزارو تنها 6 ماه دیگر قرار داشته و باشگاه می تواند با فروش وی، به مبلغی هرچند ناچیز دست پیدا کرده و از واگذاری رایگان او در انتهای فصل جلوگیری کند. رونکالیا نیز 1.5 سال دیگر قرارداد دارد ولی نیمکت نشین شدن وی در دیدار های اخیر نشان از این دارد که دوران حضور او در فلورانس به سر آمده است.


مقصد بعدی ییزارو را می توان کشور زادگاهش شیلی دانست و رونکالیا نیز می تواند به سرمای روسیه سفر کرده و در تیم زنیت بازی کند. البته صحبت هایی در مورد معاوضه وی با دومنیکو کریشیتو نیز مطرح شده که تیم روسی آنها را تکذیب کرده است. اما برای جانشینی این دو بازیکن، دو گزینه اصلی وجود دارد. متئو موساکیو مدافع جوان تیم ویارئال می تواند مهره ای ارزشمند و البته ارزان قیمت برای ویولا باشد. این بازیکن که در آخرین ماه های حضور خود در جمع زیر دریایی های زرد به سر می برد، مورد توجه تیم های بزرگی چون بارسلونا نیز قرار گرفته ولی شاید همانطور که گزارش های رسیده نشان می دهد، رابطه خوب بنفش ها با سران باشگاه اسپانیایی، بتواند آنها را برای واگذاری موساکیو به ویولا ترغیب کند.


گزینه دیگر فرانچسکو لودی چپ پای شوتزن تیم جنوا می باشد که یکی از بازیکنان مورد علاقه وینچنزو مونتلا نیز می باشد. لودی که در تیم کاتانیا نیز تحت فرمان مونتلا بازی می کرد، حالا در آستانه پیوستن به ویولا قرار داشته و بسیاری از قطعی شدن این انتقال در روز های ابتدایی سال جدید میلادی خبر داده اند. البته به نظر نمی رسد که پیوستن لودی به جمع بنفش ها، ارتباطی با خروج پیزارو داشته باشد ولی در صورتی که جدایی ستاره 34 ساله قطعی شود، در آن صورت خرید لودی ضرورت بیشتری پیدا خواهد کرد. لازم به ذکر است که نام بازیکنان دیگری نیز برای خرید در خط دفاعی و میانی مطرح شده ولی موساکیو و لودی اصلی ترین و نزدیک ترین گزینه ها به شمار می روند.


در قسمت خروجی های باشگاه نیز صحبت هایی در مورد چند بازیکن مطرح شده است. رافال ولسکی اولین بازیکنی است که می تواند با انتقالی قرضی راهی یکی از تیم های لگیا ورشو یا بولونیا شود. مارکو باکیچ نیز می تواند در انتقال لودی به فلورانس نقش کلیدی ایفا کرده و راهی جنوا شود. ضمن اینکه روبن اولیورا هم از بولونیا و آتالانتا پیشنهاد جدی دریافت کرده و باید منتظر پیشنهاد رسمی تیم کیه وو برای اولکساندر یاکوونکو نیز باشیم. آنته ربیچ دیگر بازیکنی است که فضای کمی در ترکیب مونتلا پیدا کرده و تیم نوارا می تواند به آینده وی کمک کند. در این میان شاید وضعیت خروج قرضی مارکوس آلونسو، متیاس وچینو و متوس رایدر نیز بررسی شود.