اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

1522 شماره اطلاع نامه : کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا 1392/10/07 کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا
کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

کریشیتو در نزدیکی فیورنتینا ؛ احتمال معاوضه با رونکالیا

آندره آ دی آمیکو مدیر برنامه های دومنیکو کریشیتو ستاره چپ پای تیم زنیت مدعی شده آماده شروع مذاکرات با باشگاه فیورنتینا و بررسی امکان انتقال این بازیکن 26 ساله به فلورانس می باشد. پس از خروج مارکوس آلونسو حالا جای لازم برای بازگشت کریشیتو به ایتالیا باز شده است.

شایعات مبنی بر خرید کریشیتو از سوی تیم فیورنتینا مدتی است که شکل جدی به خود گرفته و حالا با انتقال آلونسو به تیم ساندرلند، به نظر می رسد که مونتلا خواستار تقویت سمت چپ خط دفاعی خود با جذب این مدافع 26 ساله می باشد. البته توجه تیم زنیت به فاکوندو رونکالیا نیز باعث شده تا صحبت هایی در مورد معاوضه این دو بازیکن مطرح شود. تیم تحت هدایت لوچانو اسپالتی برای جذب رونکالیا 4 میلیون یورو پیشنهاد کرده ولی به نظر می رسد پراده خواستار وارد شدن رونکالیا به موضوع انتقال کریشیتو به فلورانس باشد.

دی آمیکو در مصاحبه ای عنوان کرده که "بدون هیچ مشکلی آماده شروع مذاکرات با فیورنتینا هستیم" و این صحبت نشان می دهد که این بازیکن در فاصله 6 ماه باقی مانده به رقابت های جام جهانی خواستار بازگشت به ایتالیا می باشد. پیش از این تیم های یوونتوس، رم و میلان نیز برای خرید "میمو" ابراز علاقه کرده بودند ولی ظاهرا تیم فیورنتینا از شانس بیشتری برای جذب این بازیکن ملی پوش برخوردار است. کریشیتو به تازگی از یک مصدومیت جدی رهایی یافته و مدتی است به شرایط خوب خود بازگشته است.