اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند

1526 شماره اطلاع نامه : رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند 1392/10/09 رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند
رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند

رسمی: انتقال قرضی آلونسو به ساندرلند

سرانجام خبر انتقال قرضی مارکوس آلونسو به تیم ساندرلند به طور رسمی اعلام شد. باشگاه انگلیسی با انتشار یک خبر در وب سایت رسمی خود این انتقال قرضی و 6 ماهه را تایید کرده است. بدین ترتیب آلونسو 23 ساله تا پایان فصل در لیگ برتر و برای تیم ساندرلند توپ خواهد زد و سپس در مورد آینده او از سوی باشگاه فیورنتینا تصمیم گیری خواهد شد.

آلونسو در تابستان گذشته با امید زیادی از تیم بولتون به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شد ولی فقط سه بار در سری آ با پیراهن فیورنتینا به میدان رفت تا در نهایت بار دیگر راهی لیگ برتر شود. متن خبر وب سایت باشگاه ساندرلند بدین شکل می باشد:

"باشگاه ساندرلند تایید می کند که مارکوس آلونسو مدافع تیم فیورنتینا از روز 1 ژانویه تا پایان فصل به این تیم خواهد پیوست. این بازیکن 23 ساله فوتبال خود را در باشگاه رئال مادرید آغاز کرده و سپس به مدت 3 سال برای تیم بولتون بازی کرد و عنوان بهترین بازیکن فصل 13-2012 این تیم را نیز کسب کرد. مدافع سابق تیم زیر 19 ساله های اسپانیا تابستان گذشته راهی فیورنتینا شده و 8 بازی در تمامی رقابت ها برای این باشگاه انجام داد."

گوستاوو پویت مربی تیم ساندرلند نیز از ورود آلونسو به تیمش استقبال کرده است: "ما تا پایان فصل آلونسو را از فیورنتینا جذب کرده و این برای ما بسیار مهم است چون به دنبال بازیکنی در آن منطقه از زمین بودیم و امیدوارم به ما کمک کند. تنها بازیکنی که برای دفاع چپ داشتیم، آندره آ دوسنا بود و حالا خیلی مهم است که دو بازیکن را در اختیار داشته باشیم."

بدین ترتیب آلونسو می تواند بنا به صلاحدید مربی خود برای اولین بار در ترکیب ساندرلند در بازی جام اتحادیه برابر کارلیسل یونایتد که روز یکشنبه آینده برگزار می شود به میدان برود.