اخبار :: اخبار باشگاه

ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو

1528 شماره اطلاع نامه : ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو 1392/10/10 ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو اخبار باشگاه :: اخبار ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو
ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو

ادامه درمان گومز در فلورانس ؛ تلاش برای حضور در برابر تورینو

روز ها سپری می شوند و هنوز زمان بازگشت قطعی ماریو گومز به میادین مشخص نیست. پیش از این گفته می شد این ستاره گران قیمت ویولا که در ابتدای فصل مصدوم شده و 3.5 ماه را خانه نشین بوده، برای دیدار های سال 2014 آماده خواهد شد ولی به نظر می رسد همچنان شرایط برای بازگشت این مهاجم آلمانی فراهم نیست.

تقریبا یک ماه پیش مصدومیت گومز به طور کامل برطرف شد ولی التهاب و درد ناشی از این مصدومیت همچنان همراه این بازیکن می باشد. گومز مدتی را در آلمان سپری کرده و زیر نظر پروفسور مولر ولفارت به درمان مشغول شد تا اینکه دو روز پیش بار دیگر به فلورانس بازگشت. کادر پزشکی تیم فیورنتینا نیز امروز آخرین وضعیت این بازیکن را اعلام کرده ولی این گزارش نیز چیزی را مشخص نمی کند:

"گومز به مراحل درمان خود در چند روز آینده ادامه خواهد داد و همزمان به تمرین فردی و معاینات پزشکی مشغول خواهد شد تا پیش زا بازگشت به ترکیب تیم به آمادگی لازم دست پیدا کند."

به هر صورت نمی توان منتظر حضور گومز در بازی مقابل لیورنو در روز یکشنبه آینده باشیم و احتمال بازی کردن وی در بازی میانه هفته در جام حذفی برابر کیه وو نیز بسیار کم می باشد. گفته می شود کادر پزشکی بیشترین تلاش خود را به کار می بندد تا این مهاجم 28 ساله آلمانی در دیدار سخت خارج از خانه مقابل تورینو در دسترس مونتلا قرار گیرد. به هر شکل همچنان باید منتظر روند درمانی گومز باشیم تا در نهایت ستاره گران قیمت ویولا را بار دیگر در میدان ببینیم.