اخبار :: اخبار باشگاه

3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو

1540 شماره اطلاع نامه : 3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو 1392/10/16 3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو اخبار باشگاه :: اخبار 3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو
3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو

3 تا 6 ماه خانه نشینی برای پپیتو ؛ ادامه درمان در کولورادو

باشگاه فیورنتینا در بیانیه رسمی خود مصدومیت جوزپه روسی را یک پیچ خوردگی درجه دوم در ناحیه رباط داخلی و کناری زانو اعلام کرده و بدین ترتیب مشخص شد که رباط صلیبی این بازیکن سالم است تا ترس به خطر افتادن زندگی ورزشی پپیتو از بین برود. البته هنوز زمان مشخصی برای بهبودی این بازیکن مشخص نشده ولی مدتی بین 3 تا 6 ماه برای آن پیش بینی شده است.
 

در جریان پیروزی تیم فیورنتینا برابر لیورنو در هفته هجدهم سری آ، جوزپه روسی برخورد شدیدی با لئندرو رینائودو پیدا کرده و به گریه و ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرد. این اتفاقات باعث شد تا موجی از نگرانی سرتاسر فلورانس و حتی کل فوتبال ایتالیا را فرا بگیرد. به دلیل اینکه آسیب دیدگی جدید دقیقا روی همان زانوی به تازگی جراحی شده روسی پیش آمده بود، در ابتدا به نظر می رسید بار دیگر ضربه ای جدی به رباط صلیبی وی برخورد کرده باشد ولی نتایج آزمایش های پزشکی امروز، این موضوع را رد کرد.

کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا امروز از صبح با نهایت دقت و حوصله به بررسی وضعیت روسی پرداخته و در نهایت اعلام کردند که آسیب دیدگی جدید یک پیچ خوردگی درجه دوم در ناحیه رباط داخلی و کناری زانوی راست می باشد. البته هنوز مشخص نشده که آیا روسی به عمل جراحی نیاز دارد یا خیر، به همین دلیل پپیتو خیلی زود راهی کولورادو خواهد شد تا بار دیگر زیر نظر پروفسور ریچارد استیدمن، به مداوا مشغول شده و احتمال نیاز وی به جراحی بررسی شود. رونالدو، شیرر، فن نیستلروی، اوون، دل پیرو و متیوس از جمله بازیکنانی بودند که تحت نظر استیدمن مداوا شده اند.