اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود !

1541 شماره اطلاع نامه : بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود ! 1392/10/16 بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود ! اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود !
بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود !

بازگشت روسی زود تر از گومز خواهد بود !

فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا در مطلبی جالب عنوان کرد که این مهاجم ظرف مدت 7 هفته قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. البته این خبر غیر از صحبت پاستورلو در هیچ مرجع خبری دیگری منتشر نشده ولی ساندرو منکوچی نیز ضمن تایید حرف های پاستورلو، عنوان کرده همه چیز پس از نظر پروفسور استیدمن مشخص خواهد شد. گومز هم واکنش جالبی در مورد این خبر داشته و اعلام کرده روسی زودتر از او به میادین باز می گردد.

تنها ساعتی از اعلام خبر رسمی از سوی باشگاه فیورنتینا (متن کامل خبر) در مورد وضعیت روسی می گذشت که فدریکو پاستورلو در صفحه توییتر خود (عکس خبر) متنی با مضمون "همه چیز عالی پیش رفت، فقط یک رگ به رگ شدن و پیچ خوردگی کناری زانو، پپیتو در 6 تا 7 هفته دیگر به میادین باز خواهد گشت"، قرار داد که مطمئنا باعث خوشحالی تمامی هواداران فیورنتینا خواهد شد.

ساندرو منکوچی از سران باشگاه نیز در مصاحبه ای با اعلام کرد: "خوشبختانه وضعیت امروز روسی بسیار بهتر از شب گذشته بود ولی ما هیچ پیش بینی در این زمینه نداریم و همه چیز پس از معاینه روسی توسط پروفسور استیدمن در کولورادو مشخص خواهد شد." البته پیش از این نیز اعلام شده بود در صورتی که نیاز به عمل جراحی نباشد، روسی می تواند در زمانی کمتر از 3 ماه به میادین باز گردد.

ماریو گومز دیگر ستاره مصدوم فیورنتینا نیز پس از شنیدن این خبر، در واکنشی جالب و به صورت طنز اعلام کرد: "احتمالا تو (روسی) زود تر از من بر می گردی!" به هر شکل چیزی که مشخص است، این است که شرایط روسی بسیار بهتر از شب گذشته بوده و در صورتی که نیازی به جراحی تشخیص داده نشود، این بازیکن می تواند در کمتر از 2 ماه بار دیگر در ترکیب تیم مونتلا قرار بگیرد. با این حال همچنان باید منتظر خبر های رسمی تر در این زمینه باشیم.