اخبار :: اخبار باشگاه

به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ...

1543 شماره اطلاع نامه : به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ... 1392/10/17 به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ... اخبار باشگاه :: اخبار به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ...
به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ...

به هافبک و مهاجم نیاز داریم ؛ دی ناتاله و یووتیچ ...

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با اعلام اینکه تیم به یک هافبک و یک مهاجم نیاز دارد، ابراز امیدواری کرد ماریو گومز را هرچه سریع تر در ترکیب تیمش ببیند. مونتلا نظر های جالبی نیز در مورد دی ناتاله، یووتیچ و پاپو گومز دارد و به احتمال فراوان در بازی مقابل کیه وو از ربیچ و متوس در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد.
 

تیم فیورنتینا در حالی فردا شب در جام حذفی مقابل کیه وو قرار می گیرد که دو ستاره خط حمله خود روسی و گومز را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. با این حال مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از این بازی مدعی شد تیم بدون این بازیکنان نیز می تواند به کار ادامه دهد:

"من همچنان برای جوزپه ناراحت هستم ولی به نیمه پر لیوان نگاه می کنم چون این اتفاق می توانست خیلی بدتر از این باشد. فکر نمی کنم خطای روی روسی عمدی انجام شده بود ولی واقعا خطای بدی بود. روسی یک بازیکن منحصر به فرد است و کافیست به واکنش او وقتی با مصدومیت روبرو شد نگاه کنید، من تا به حال چنین چیزی را در فوتبال ندیده ام. با این حال من مطمئن هستم که روسی خیلی زود به تیم باز می گردد و قطعا قدرتمند تر از گذشته نیز خواهد بود. یووتیچ؟ او هم در حال حاضر مصدوم است (با خنده)، بازگشت او یک داستان علمی تخیلی نیست ولی بعید می دانم چنین اتفاقی رخ بدهد."

"جانشین روسی؟ در ترکیب تیم بازیکنانی داریم که البته در سطح روسی نیستند اما جوانانی مانند ربیچ و متوس می توانند جانشین هایی شایسته برای وی باشند. شاید فردا مقابل کیه وو نیز از هر دو آنها در کنار هم در ترکیب استفاده کنم. این بازی همچنین شب ولسکی نیز خواهد بود. رقیب سختی داریم و کیه وو می تواند با مربی باهوشی که دارد برای ما دردسر ساز شود. گومز؟ بازگشت او به تیم کمک خواهد کرد و فکر می کنم خیلی زود به تیم ملحق شود. او از روز گذشته دویدن را آغاز کرده و این خبر خوبی است."

"اولویت خرید در ژانویه؟ ما به یک هافبک نیاز داریم، البته نه یک جانشین برای پیزارو، بلکه فقط یک هافبک. دی ناتاله؟ من دیگر از او نمی خواهم که به تیم ما بیاید چون تا امروز چندین بار به او پیشنهاد داده ایم و همیشه جواب منفی بوده است (با خنده). پاپو گومز؟ بازیکن قابل توجهی است. ما در خط حمله ابتدا باید منتظر گومز باشیم و خیلی با احتیاط در مورد خرید مهاجم فکر کنیم. در صورتی که نیاز باشد، باید یک مهاجمی خریداری شود که بتواند در کنار گومز بازی کرده و با قابلیت گلزنی خوبی که دارد، توانایی بازی کردن در کناره های زمین را نیز داشته باشد."