اخبار :: اخبار باشگاه

از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت

1545 شماره اطلاع نامه : از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت 1392/10/18 از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت اخبار باشگاه :: اخبار از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت
از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت

از همه فلورانس تشکر می کنم ؛ به زودی باز خواهم گشت

پپیتو روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا که فردا عازم کشور امریکا می باشد امروز در وب سایت رسمی خود برای تشکر از تمامی کسانی که در این مدت به هر طریق در کنار او بودند، مطلبی را منتشر کرده است.
 

روسی امشب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی بازی دو تیم فیورنتینا و کیه وو را از نزدیک مشاهده خواهد کرد و فردا از طریق فرودگاه شهر میلان عازم امریکا می شود. وی روز جمعه اولین ملاقات را با پروفسور استیدمن خواهد داشت و به احتمال فراوان پس از چند جلسه معاینه، نتیجه نهایی در اولین روز های هفته آینده منتشر خواهد شد. متن بیانیه پپیتو بدین شرح می باشد:

"پیش از سفر به کولورادو که برای معاینه شدن توسط پروفسور استیدمن کسی که پیش از این نیز زانوی من را مداوا کرده بود، می باشد، می خواهم از تمامی کسانی که در این چند روز در کنار من بوده و محبت های آنها به من رسیده تشکر کنم. مصدومیت بسیار سخت و دردناک بود اما حمایت هواداران باعث شد که حالا احساس غرور کنم. از همه فلورانس، باشگاه و هم تیمی هایم تشکر می کنم. ضمن اینکه تشکر ویژه ای نیز از هوادارانم در کل ایتالیا، هم تیمی های سابقم در دیگر تیم ها و سایر افراد دارم که شنیدن پیام های آنها برای من بسیار لذت بخش بود. از همه تشکر می کنم و به زودی شما را خواهم دید!"