اخبار :: اخبار باشگاه

گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم

1547 شماره اطلاع نامه : گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم 1392/10/19 گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم اخبار باشگاه :: اخبار گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم
گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم

گومز و روسی بدون جانشین هستند ؛ اهداف مشخصی برای زمستان داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی برابر کیه وو در جام حذفی ضمن تمجید از ستارگان جوان تیمش مدعی شد آنها نمی توانند جای گومز و روسی را در ترکیب تیم پر کنند. مونتلا صحبت هایی نیز در مورد اهداف باشگاه در فصل نقل و انتقالات مطرح کرده است.
 

پیروزی تیم فیورنتینا در برابر کیه وو آنها را راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کرد ولی این برد در شرایطی به دست آمد که مونتلا با ترکیبی متفاوت تیمش را راهی میدان کرده بود. استفاده از ربیچ، ولسکی و متوس در خط حمله در دقایق مختلف در نهایت جواب داد ولی از نظر مونتلا نباید به این جوانان فشار زیادی وارد کرد:

"بازی بسیار سختی بود ولی ما بازیکنان را در بهترین شرایط برای آن قرار دادیم. وضعیت روسی؟ پس از اولین آزمایش ها کمی راحت تر شدیم ولی ما کمبود او را در تیم هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان یک بازیکن احساس می کنیم. در تیم بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم اما این درست نیست که آنها را با روسی و گومز مقایسه کرده و بخواهیم مسئولیت خط حمله را با فشار زیاد بر دوش آنها قرار دهیم. در تاریخ فیورنتینا به سختی می توان زمانی را پیدا کرد که دو بازیکن در بالاترین سطح در خط حمله مصدوم شده باشند."

"ما هزینه های زیادی برای خرید آنها متحمل شدیم و اگر نیاز به خرید جانشین باشد باز هم  باشگاه متحمل هزینه دیگری خواهد شد. پاپو گومز؟ نمی دانم، فقط می دانم که من در روز های آینده حداقل یک گومز را در ترکیب خودم خواهم دید (با خنده). صادقانه بگویم که نمی دانم ماریو گومز چه زمانی می تواند در اختیار ما قرار بگیرد. او هنوز با ما تمرین نکرده و به چند هفته آماده سازی نیاز دارد. دی ناتاله؟ اخیرا چیزی در مورد او نشنیده ام. او بازیکن قدرتمندی است و فکر کنم بر خلاف گفته هایش باز هم به فوتبال ادامه خواهد داد."

"بازار زمستانی؟ از فردا با باشگاه در مورد اهداف تیم صحبت خواهیم کرد. در خط دفاعی ایده های مشخصی داریم و برای خط حمله نیز چیزی که قطعی می باشد این است که ما به بازیکنی نیاز داریم که غیر از توانایی بازی در پست های زیاد، قدرت گلزنی زیادی نیز داشته باشد. نمی دانم که برادران دلاواله قصد خرج کردن را دارند یا خیر اما آنها همیشه نشان داده اند که برای فیورنتینا بهترین کار ها را انجام خواهند داد. نتو؟ او با تداوم بازی که بدست آورد توانسته امنیت لازم را به دروازه تیم ما بدهد. نتو واقعا پیشرفت فوق العاده ای داشته است."