اخبار :: اخبار باشگاه

متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم

1560 شماره اطلاع نامه : متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم 1392/10/25 متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم
متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم

متری وارد فلورانش شد ؛ آماده گلزنی برای فیورنتینا هستم

الساندرو متری مهاجم تیم میلان برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد قرضی خود با فیورنتینا امشب راهی فلورانس شد. این بازیکن در اولین صحبت های خود عنوان کرد که آماده به ثمر رساندن گل های زیاد برای فیورنتینا می باشد و به زودی در اختیار مربی قرار خواهد گرفت.
 

امروز عصر تیم میلان پتانیا مهاجم جوان خود را از سمپدوریا پس گرفت تا در های خروج متری را باز کند. تاسوتی نیز ساعتی پس از آن از توافقات نهایی با فیورنتینا برای انتقال قرضی و 6 ماهه این مهاجم به فلورانس خبر داد. بدین ترتیب متری امشب به فلورانس آمده (تصویر خبر مربوط به حضور متری در فرودگاه شهر فلورانس) و فردا صبح در کلینیک باشگاه، تست های پزشکی خود را پیش از امضای قرارداد با فیورنتینا انجام خواهد داد.

متری که شام را در کنار پراده و ماچیا حضور داشت، در اولین صحبت های خود با وب سایت باشگاه چنین گفت: "سرانجام به فلورانس رسیدم و فقط تست های نهایی و مسائلی جزیی باقی مانده تا در اختیار مربی قرار بگیرم. در 6 ماه گذشته به خوبی تمرین کرده ام و از لحاظ بدنی آماده ام. من با پیراهن یوونتوس به فیورنتینا گلزنی کردم ولی حالا اینجا هستم و می خواهم گل های زیادی را برای ویولا به ثمر برسانم."

این مهاجم 29 ساله که در تابستان گذشته از یوونتوس به میلان سفر کرد، پس از سپری کردن دورانی ناموفق در روسونری، حالا شانس خود را در فلورانس آزمایش خواهد کرد و امیدوار است که انتقادات اخیر را پاسخ دهد. بدین ترتیب مونتلا می تواند از این بازیکن در بازی هفته آینده در برابر کاتانیا استفاده کند.