اخبار :: اخبار باشگاه

انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم

1564 شماره اطلاع نامه : انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم 1392/10/26 انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم اخبار باشگاه :: اخبار انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم
انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم

انگیزه زیادی برای موفقیت در فیورنتینا دارم

الساندرو متری اولین خرید زمستانی تیم فیورنتینا در کنفرانس مطبوعاتی خود مدعی شده خودش مقصر اصلی دوران ناموفق در میلان می باشد ولی انگیزه بسیار زیادی برای جبران این اتفاقات و بازگشت به بالاترین سطح با پیراهن فیورنتینا دارد. متری از هواداران نیز خواسته تا فرصت کافی برای درخشش را به او بدهند.
 

مهاجم 28 ساله تیم فیورنتینا که روز گذشته به طور رسمی به عضویت فیورنتینا در آمد (متن کامل خبر)، امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود در سالن مانوئلا ریگینی ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس، به همراه دانیله پراده و ادواردو ماچیا حضور پیدا کرده و اولین صحبت های خود را به عنوان بازیکن جدید ویولا مطرح کرد:

"در ابتدا می خواهم از هر دو تیم میلان و فیورنتینا به خصوص خانواده دلاواله به دلیل اینکه فرصت انجام این انتقال را دادند تشکر کنم. این چیزی بود که من برای 6 ماه آینده واقعا به آن نیاز داشتم. ترک میلان کار راحتی نبود ولی من حالا انگیزه فوق العاده ای دارم تا یک بار دیگر توانایی های خودم را نشان دهم. فرصت بسیار عالی در فلورانس برای من مهیا شده و باید برای یک جهش آماده شوم. میلان؟ دوران حضور در میلان خیلی خوب نبود و شاید مقصر اصلی آن نیز خودم باشم ولی می خواستم جایی بروم که فرصت بازی کردن پیدا کنم و به همین دلیل فیورنتینا را انتخاب کردم."

"زمانی که در کالیاری بودم، فیورنتینا من را زیر نظر داشت و رییس باشگاه همیشه به من می گفت که دیر یا زود به فلورانس خواهم رفت و سرانجام نیز من رسیدم. بروکی و ویری از دوستان من هستند و هر دو من را برای آمدن به فیورنتینا تشویق کردند. بازی در کنار گومز؟ من در گذشته همیشه به عنوان یک مهاجم دوم بازی می کردم و با توجه به اینکه ویژگی های متفاوتی نسبت به گومز دارم، فکر کنم می توانیم در کنار هم بازی کنیم. تیم ملی؟ حضور در تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است و من نیز امیدوارم با درخشش در لباس فیورنتینا به تیم ملی برسم."

"از لحاظ بدنی کاملا آماده ام و می توانم در دیدار روز یکشنبه به میدان بروم و فکر می کنم مونتلا نیز به من اعتماد داشته باشد. اهداف باشگاه؟ فیورنتینا در طول دو سال گذشته نتایج عالی را کسب کرده و با داشتن بازیکنان فوق العاده ای چون والرو و کوادرادو می تواند به یگ قهرمانان نیز برسد. رقابت های لیگ اروپا نیز بسیار ارزشمند است و همه می خواهند بهترین نمایش را در آن داشته باشند. حضور در یوونتوس؟ من یک فوتبالیست حرفه ای هستم و از هواداران می خواهم صبور باشند تا من جواب اعتماد آنها را بدهم. روسی؟ برایش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هرچه سریع تر به میادین بازگردد."