اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا

1569 شماره اطلاع نامه : رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا 1392/10/28 رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا
رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا

رسمی: اندرسون سومین خرید زمستانی ویولا

باشگاه فیورنتینا خبر خرید اندرسون را به طور رسمی اعلام کرد. این بازیکن برزیلی که با قراردادی قرضی و 6 ماهه از تیم منچستر یونایتد انگلیس به ویولا آمده، پس از متری و روزاتی، سومین خرید زمستانی باشگاه می باشد. این هافبک 25 ساله مدعی شده هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهد شد و با 100% توان برای فیورنتینا بازی خواهد کرد.
 

اندرسون لوییز ده آبرئو اولیویرا ملقب به اندرسون، بازیکن جدید تیم فیورنتینا روز پنجشنبه به فلورانس سفر کرده و در روز جمعه ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد قرضی خود را با ویولا امضا کرد. این بازیکن شب گذشته را نیز در کنار مدیران باشگاه سپری کرد (تصویر خبر مربوط به همین دیدار که در وب سایت باشگاه منتشر شد) و امروز هم سرانجام خبر رسمی خرید وی از سوی باشگاه و سازمان لیگ فوتبال ایتالیا اعلام شد. اندرسون در صحبت هایی از تیم سابقش تشکر کرده و از اهداف خود در فیورنتینا سخن گفته است:

"باعث افتخار من است که برای چند سال عضو باشگاهی بزرگ و پر افتخار مثل منچستر یونایتد بودم. هرگز هم تیمی ها، دوستان و همه افراد فوق العاده ای که در این باشگاه کار می کردند را فراموش نخواهم کرد. از همه مهم تر نیز هوادارانی هستند که همیشه از من حمایت کردند و از صمیم قلب برای آنها آرزوی بهترین ها را دارم. اما من از منچستر جدا شدم چون نیاز زیادی به بازی کردن داشتم و از باشگاه فیورنتینا برای اعتماد به من و مهیا کردن چنین فرصتی واقعا تشکر می کنم. هرگز از تصمیمی که گرفتم پشیمان نخواهم شد و اطمینان می دهم که با 100% توان و کیفیت خودم برای این تیم بازی کنیم تا همه با هم خوشحال باشیم."

لازم به ذکر است که حضور اندرسون در ترکیب تیم فیورنتینا همچنان میسر نخواهد بود تا زمانی که این بازیکن مدارک مربوط به اجازه کار و فعالیت در کشور ایتالیا را اخذ کند. به همین دلیل این بازیکن خوش تکنیک به زودی به کشور انگلیس باز می گردد تا کار های اداری مربوط به انتقال خود به فیورنتینا را به پایان برساند. اندرسون بدون شک دیدار با کاتانیا در لیگ و سیه نا در جام حذفی را از دست خواهد داد اما به احتمال فراوان و با تصمیم کادر فنی می تواند هفته آینده در فلورانس مقابل جنوا به میدان برود.