اخبار :: اخبار باشگاه

نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم

1570 شماره اطلاع نامه : نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم 1392/10/28 نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم اخبار باشگاه :: اخبار نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم
نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم

نباید کاتانیا را دست کم بگیریم ؛ از خرید های بیشتر استقبال می کنم

وینچنزو مونتلا به بازیکنانش هشدار داده که هرگز تیم انتهای جدولی کاتانیا را دست کم نگیرند چون این تیم همیشه آنها را به دردسر انداخته است. مربی جوان ویولا ضمن تمجید از متری و اندرسون، از خرید های جدید نیز استقبال کرده و مدعی شده کار باشگاه در زمستان هنوز به پایان نرسیده است.
 

تیم فیورنتینا فردا عصر در خانه کاتانیا اولین دیدار از دو برگشت رقابت های سری آ را برگزار می کند که به احتمال فراوان در این مسابقه الساندرو متری از ابتدا برای بنفش پوشان به میدان خواهد رفت. مونتلا معتقد است از بازگشت به کاتانیا جایی که دوران موفقیت آمیزی را در آنجا سپری کرد همیشه خوشحال می شود:

"باشگاه نشان داد که خواستار تقویت ترکیب تیم می باشد و اگر بازیکنان جدید دیگری نیز از راه برسند خوشحال تر نیز خواهیم بود. ما همچنان می توانیم فعالیت هایی داشته باشیم و پنجره نقل و انتقالات ما بسته نشده است. اندرسون و متری؟ باشگاه خیلی سریع و در راهی که لازم بود حرکت کرد. اندرسون یک بازیکن تند و تیز و خونگرم است که از همین حالا خود را در تیم جای داده است. او یک جلسه تمرینی را برگزار کرد ولی برای کار های اداری باید به انگلیس باز گردد. فوتبال خود را به عنوان یک هافبک تهاجمی آغاز کرد ولی در قلب خط میانی هم می تواند بازی کند. او یک بازیکن چند پستی است. متری نیز یک بازیکن از سری آ می باشد و شخصیت بسیار خوبی دارد. به احتمال فراوان فردا در مقابل کاتانیا نیز به میدان خواهد رفت."

"مصدومان؟ ما نمی توانیم برای مصدومیت ها گریه کنیم، این اتفاقات همیشه در فوتبال رخ می دهد و ما نباید پشت چنین بهانه هایی خودمان را مخفی کنیم. گومز شاید هفته آینده به تیم بازگردد و از روسی نیز خبر های خوبی رسیده و باید منتظر معاینه دوم وی باشیم. بازگشت به کاتانیا؟ من همیشه با لذت و هیجان خاصی به اینجا بر می گردم و بسیاری از زمان تعطیلات خود را نیز سعی می کنم در کاتانیا سپری کنم. امیدوارم کاتانیا در سری آ بماند ولی فردا بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت و همیشه در مقابل این تیم به زحمت افتاده ایم. نباید آنها را دست کم بگیریم و این یک نبرد ورزشی برای ماست. "