اخبار :: اخبار باشگاه

به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود

1573 شماره اطلاع نامه : به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود 1392/10/29 به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود اخبار باشگاه :: اخبار به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود
به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود

به این تیم افتخار می کنم ؛ متری عالی بود

وینچنزو مونتلا پس از غلبه بر تیم سابقش مدعی شد به یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل دست پیدا کرده و به تیم خود افتخار می کند. البته وی دلیل تعویض متری را نیز خستگی این بازیکن و آماده نبودنش برای نیمه دوم عنوان کرده و ابراز امیدواری کرد مشکل جدی برای این مهاجم گلزن پیش نیامده باشد.
 

ویولا در دیدار هفته بیستم سری آ با سه گل کاتانیا را در هم کوبید و به روند شکست ناپذیری و گل نخوردن های خود ادامه داد. نمایش عالی سفید پوشان در این مسابقه نیز باعث شده که مونتلا به شاگردان خود افتخار کند:

"من واقعا از این بازی می ترسیدم ولی توانستیم با شروعی قدرتمند به حریف ضربه بزنیم. امیدوارم کاتانیا در لیگ بماند و فکر می کنم آنها باور خود را از دست داده اند. ما اختلاف ایجاد کردیم و با بازی فوق العاده ای که انجام دادیم، توانستیم به پیروزی برسیم. متری؟ ما سعی کردیم او را خیلی زود در ترکیب تیم جا بدهیم و نمایشی عالی داشت. ما از داشتن او خوشحالیم و به دلیل خستگی و عدم آمادگی لازم در نیمه دوم او را تعویض کردم که امیدوارم مشکل جدی نداشته باشد. من به او گفته بودم که لازم نیست چیزی را به کسی اثبات کند و نباید اشتیاق بیش از حد داشته باشد. او حتی در کنار گومز و روسی نیز می تواند بازی کند چون می داند که چگونه خود را با شرایط وفق دهد."

"تساوی ناپولی؟ فصل طولانی است و ما باید به کار خودمان توجه کنیم. از عملکرد تیم بسیار خوشحالم و به این تیم افتخار می کنم. چون مانند یک تیم کاملا پخته بازی کردیم. این یکی از مهم ترین پیروزی های این فصل ما بود و باید به همین ترتیب ادامه دهیم و این اتفاقات و نتایج باعث می شود که ثبات لازم را کسب کنیم. ماتی فرناندز؟ خیلی سخت است که او را از ترکیب بیرون بگذارم، درست مانند آکوییلانی و آمبروزینی. ماتی واقعا پیشرفت کرده و تداوم بازی لازم را به دست آورده است."