اخبار :: اخبار باشگاه

به این گل ها نیاز داشتم

1575 شماره اطلاع نامه : به این گل ها نیاز داشتم 1392/10/30 به این گل ها نیاز داشتم اخبار باشگاه :: اخبار به این گل ها نیاز داشتم
به این گل ها نیاز داشتم

به این گل ها نیاز داشتم

الساندرو متری مهاجم گلزن تیم فیورنتینا اتفاقات رخ داده در بازی مقابل کاتانیا را پایانی برای روز های سختش در 6 ماه گذشته می داند. مانوئل پاسکوال نیز به تمجید از عملکرد مهاجم جدید ویولا پرداخته و دیوید پیزارو معتقد است کار باشگاه در زمستان عالی بوده است.
 

تیم فیورنتینا روز گذشته در حالی با 3 گل از سد کاتانیا گذشت که متری را برای اولین بار در ترکیب خود می دید. این مهاجم 29 ساله نیز موفق شد 2 بار گلزنی کرده و یک پاس گل نیز بدهد:

"من مشکل خفیفی در ناحیه پشت پای خودم داشتم و در بین دو نیمه تعویض شدم. حالا باید تحت معاینه قرار بگیرم تا وضعیتم مشخص شود. من هرگز تجربه یک چنین شرایطی که الان هستم را نداشتم و صادقانه بگویم که به چنین اتفاقی نیاز داشتم. من واقعا نیاز داشتم که یک بار دیگر یک بازیکن مهم باشم، مخصوصا پس از یک چنین شرایط سختی که برایم پیش آمده بود و فقط خانواده ام متوجه آن بودند. گل اول روی حرکتی شکل گرفت که در تیم فیورنتینا زیاد دیده می شود ولی دومی با خوش شانسی و البته تعقیب توپ حاصل شد."

"میلان؟ 6 ماه واقعا به زحمت افتادم که بتوانم در ترکیب و سیستم میلان جا بیفتم و در باشگاه نیز مشکلات زیادی وجود داشت. من 29 سال دارم و فکر می کنم هنوز برای نیمکت نشینی زود باشد. انتخاب فیورنتینا؟ چون آنها تنها تیمی بودند که شماره 32 آزاد داشتند (با خنده). تیم های دیگری نیز خواهان من بودند اما این تیم فوتبالی تهاجمی بازی می کند و عناصر جذاب زیادی نیز اینجا وجود دارد. لیگ قهرمانان؟ ما سه امتیاز فاصله داریم و باید با اعتقاد به این امر به رقابت بپردازیم."

مانوئل پاسکوال و دیوید پیزارو نیز صحبت هایی در مورد این مسابقه مطرح کرده اند:

پاسکوال: "متری شروع فوق العاده ای داشت و به او تبریک می گویم. امروز گام بلندی را برداشتیم چون هرگز تحت فشار قرار نگرفتیم. جام حذفی؟ می خواهیم به نیمه نهایی برسیم و به دنبال قطعی کردن جایگاه خود در اروپا هستیم. ما نسبت به فصل گذشته پیشرفت زیادی داشته ایم. روسی؟ با او در تماسم و حالا منتظر معاینه دومش هستیم و برای او دعا خواهیم کرد."

پیزارو: "جواب سران باشگاه به مصدومیت روسی با فعالیتی که در بازار زمستانی داشتند، واقعا عالی بود چون تیم به یک مهاجم نیاز داشت. زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده ولی این پیروزی برای ما مهم بود. من از حضور در فلورانس راضی و خوشحال هستم."