اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

1576 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا 1392/11/01 گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا
گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

باشگاه فیورنتینا وضعیت دو بازیکن خود که در برابر کاتانیا دچار مصدومیت شده بودند را مشخص کرد. الساندرو متری به طور کامل بهبود پیدا کرده ولی حضور وی در برابر سیه نا در جام حذفی منوط به تصمیم کادر فنی می باشد. اما شرایط برای نناد تومویچ متفاوت است، این مدافع 26 ساله باید حداقل 3 هفته دور از میادین باشد. خبر های جدیدی هم در مورد جوزپه روسی و ماریو گومز منتشر شده است.
 

الساندرو متری و نناد تومویچ هر دو در دیدار مقابل کاتانیا به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شده و روز گذشته مورد معاینه کادر پزشکی قرار گرفتند. باشگاه نیز امروز در گزارشی اعلام کرد که وضعیت متری کاملا خوب بوده و آماده بازگشت به میادین می باشد. البته حضور وی در بازی مقابل سیه نا بستگی به تصمیم وینچنزو مونتلا داشته و شاید این دیدار را از روی نیمکت دنبال کند. اما شرایط برای نناد تومویچ به گونه ایست که به دلیل ورم زانو باید 2 تا 3 هفته دور از میادین باشد. بدین ترتیب به طور قطع دیدار های مقابل سیه نا، جنوا و کالیاری را از دست خواهد داد تا سپس بار دیگر شرایط وی بررسی شود.

اما ماریو گومز که دو روزی را با اجازه باشگاه به آلمان سفر کرده بود، امروز بار دیگر به فلورانس بازگشت تا تمرینات خود را از سر بگیرد. بر اساس گزارش های مطرح شده این بازیکن مشکلی برای شروع تمرینات گروهی نداشته و شاید طبق پیش بینی ها در بازی مقابل جنوا روی نیمکت فیورنتینا قرار بگیرد. مدیر برنامه های جوزپه روسی نیز شرایط موکلش را اینگونه بیان کرده است: "همه چیز به نظر مثبت می رسد و پپیتو از لحاظ روحی بسیار بهتر شده است. او در ابتدای هفته آینده معاینات جدید را آغاز می کند و یک هفته تحت درمان خواهد بود تا همه چیز مشخص شود."