اخبار :: اخبار باشگاه

والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد

1584 شماره اطلاع نامه : والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد 1392/11/04 والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد اخبار باشگاه :: اخبار والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد
والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد

والرو برای حداقل 10 روز خانه نشین شد

باشگاه فیورنتینا خبر مصدومیت بورخا والرو ستاره اسپانیایی را تایید کرده و مدت زمان دوری وی از میادین را حداقل 10 روز عنوان کرده است. بدین ترتیب این هافبک خلاق دیدار با جنوا و کالیاری را از دست خواهد داد. از امریکا نیز خبر رسیده که روسی روز سه شنبه هفته آینده بار دیگر مورد معاینه قرار خواهد گرفت.
 

در جریان دیدار شب گذشته فیورنتینا در برابر سیه نا در جام حذفی که با برتری شاگردان مونتلا همراه شد، بورخا والرو در ابتدای نیمه دوم جای خود را به پیزارو داد و پس از بازی نیز خبری در مورد مشکل عضلانی این بازیکن منتشر شد. در ابتدا به نظر می رسید که اتفاق خاصی برای این ستاره اسپانیایی رخ نداده ولی تست های پزشکی امروز نشان از ضربه خفیفی به ناحیه عضله پشت زانوی این بازیکن داشت که باعث می شود برای مدت حداقل 10 روز تحت درمان قرار بگیرد.

بدین ترتیب والرو دیدار مقابل جنوا در فلورانس و کالیاری را از دست خواهد داد و پس از آن بار دیگر مورد معاینه قرار می گیرد تا وضعیت وی بررسی شود. باشگاه فیورنتینا امروز همچنین خبری در مورد پپیتو روسی منتشر کرد که در آن روز ملاقات بعدی ستاره ویولا با پروفسور استیدمن، روز سه شنبه در نظر گرفته شده است. همه امیدوار هستند که در آن روز خبر هایی خوش از امریکا برسد.