اخبار :: اخبار باشگاه

از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد

1586 شماره اطلاع نامه : از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد 1392/11/05 از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد اخبار باشگاه :: اخبار از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد
از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد

از دیدار فردا می ترسم ؛ نمی توان بدون والرو زیبا بازی کرد

وینچنزو مونتلا ضمن ابراز تاسف خود از مصدومیت والرو، مدعی شد بدون "قدرت ذهنی و خلاقیت والرو" در میانه میدان، نمی توان انتظار ارائه فوتبالی زیبا را از فیورنتینا داشت. تاکتیک های جان پیرو گاسپرینی و قدرت گلزنی آلبرتو جیلاردینو هم باعث ترس مونتلا در آستانه دیدار با جنوا شده است.
 

تیم فیورنتینا فردا شب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس در حالی به مصاف جنوا می رود که والرو نیز به لیست مصدومان تیمش اضافه شده است. مونتلا نبود والرو، خستگی بازیکنان و قدرت تاکتیکی تیم حریف را دلایلی برای ترسیدن از دیدار فردا می داند:

"تیم جنوا در زمان مربیگری جان پیرو گاسپرینی عملکرد بسیار خوبی داشته و می توانند در هر منطقه از زمین با حریفان متفاوت مقابله کنند. آنها تمرکز خود را روی کار از جناجین گذاشته اند و از نظر تاکتیکی شبیه سیه نا که روز پنج شنبه در جام حذفی با آنها روبرو شدیم بازی می کنند که می تواند ما را دچار مشکل کند. من از دیدار فردا می ترسم چرا که تیم خسته است و از هواداران انتظار یک حمایت مداوم را در این بازی دارم. به همین دلیل فکر نمی کنم که ارائه فوتبال همیشگیمان در دیدار فردا کار راحتی باشد."

جیلاردینو؟ او کیفیت زیادی را به خط حمله می دهد و در محوطه جریمه بسیار خطرناک است. مصدومان تیم؟ ما می توانیم جای والرو را در میدان پر کنیم ولی جای تاسف است که نمی توانیم از قدرت ذهنی و خلاقیت او در میانه زمین بهره ببریم و مجبوریم که بدون او برای پیروز شدن تلاش کنیم. متری بهتر شده و به نظر مشکلی برای بازی کردن ندارد. در هر صورت هرچه تعداد بازی ها بیشتر می شود، میزان مصدومان نیز افزایش پیدا می کند و همه بازیکنان شانس خود را برای حضور در ترکیب تیم دارند. اندرسون؟ خیلی مشتاق است که فردا در میدان حضور داشته باشد و انگیزه فراوانی دارد ولی او فقط از دیروز با ما تمرین کرده است."

"رتبه سوم؟ رم و ناپولی خیلی دور از دسترس ما نیستند و در واقع رقابت جدیدی از حالا شکل گرفته است. هر دو تیم بسیار قدرتمند هستند و ما نیز به تقویت و پیشرفت نیاز داریم. در صورتی که لغزشی داشته باشند می توانیم جای آنها بگیریم. رکورد نتو؟ من نمی خواهم فشار را روی این بازیکن زیاد کنم، مهم ترین چیز پیروز شدن است ولی شخصا از پیشرفت نتو خوشحالم. بازگشت کامپورزه؟ پیشرفت کرده و به تداوم بازی در سری بی رسیده و فکر می کنم باشگاه بهترین تصمیم را در مورد این بازیکن خواهد گرفت. گومز؟ من روی گومز برای فصل آینده حساب کرده ام و دیگر نمی خواهم در مورد وضعیت او صحبت کنم (با خنده)."