اخبار :: اخبار باشگاه

چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند

1594 شماره اطلاع نامه : چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند 1392/11/09 چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند اخبار باشگاه :: اخبار چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند
چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند

چیز های مهم تر از پول نیز وجود دارند

گونزالو رودریگز ضمن بیان این مطلب که در آستانه تمدید قرارداد با فیورنتینا به سر می برد، مدعی شده پیشنهاد بسیار مناسبی را از تیم ناپولی رد کرده است چون مسائل مهم تری نسبت به پول نیز وجود دارند. این مدافع آرژانتینی از قهرمانی در جام حذفی به عنوان هدف اصلی ویولا نام برده است.
 

در روز گذشته خبر های جدی مبنی بر پیشنهاد تیم هایی چون ناپولی و حتی اینتر برای خرید گونزالو مطرح شد ولی این بازیکن 29 ساله از علاقه خود به شهر فلورانس و تیم فیورنتینا سخن گفته و مدعی شده قرارداد خود را به زودی تا سال 2017 تمدید خواهد کرد:

"ما به تمدید قرارداد بسیار نزدیک هستیم. با یک چنین تیمی و همچین باشگاه قدرتمندی کار ها بسیار راحت تر می شود. من از وضعیتم در تیمی که یک همچنین روحیه پیروزی طلبی در آن ایجاد شده خیلی راضی هستم. صحبت هایی در مورد ناپولی مطرح شد ولی من در فیورنتینا احساس فوق العاده ای دارم و این احساس را از اولین روز حضورم در فلورانس داشتم. بعضی اوقات در زندگی چیز های مهم تری نسبت به پول وجود دارند و مردم اینجا بسیار عالی هستند. تا 2017 تمدید خواهم کرد و سپس به احتمال فراوان به سن لورنزو باز خواهم گشت. روسی؟ خبر خوبی بود و همه ما برای او خوشحالیم، من با مدیر برنامه اش نیز صحبت کردم. "

"رتبه سوم؟ ناپولی هم مانند فیورنتینا تیم قدرتمندی است و فقط 3 امتیاز اختلاف می باشد که امیدوارم در نهایت در رتبه سوم قرار بگیریم. قبل از آمدن به فیورنتینا فکر نمی کردم بتوانم با این تیم در اروپا بازی کنم ولی حالا می توانیم برای رسیدن به لیگ قهرمانان بجنگیم. اشتباهات داوری؟ در مقابل جنوا، گل اول که یک پنالتی اشتباه بود، گل دوم هم آفساید بود. من اشتباهات داوری را درک می کنم اما 6 داور در میدان هستند و بسیار هم به صحنه ها نزدیک بودند ولی نتوانستند تصمیم درست بگیرند. در مقابل ناپولی هم یک پنالتی واضح روی کوادرادو گرفته نشد. خرید های جدید؟ متری برای ما بسیار مهم است چون در خط حمله دو مهاجم بزرگ مصدوم داریم. اندرسون کم با ما تمرین کرده ولی 8 سال حضور در منچستر نشان از کیفیت بالای این بازیکن دارد."

"جام حذفی؟ فکر نمی کنم کار راحتی در پیش داشته باشیم اما قهرمانی در یک جام برای هر بازیکنی مهم است. فوتبال ایتالیا واقعا من را شگفت زده کرد. تیم های زیادی برای رسیدن به رتبه های بالایی جدول رقابت می کنند ولی در اسپانیا، تنها 2 تیم این قدرت را در اختیار دارند. خطرناک ترین مهاجم؟ اینجا حتی در تمرینات هم مهاجمان خطرناک هستند (با خنده) ولی ژروینیو از رم در دیدار مقابل ما واقعا عالی کار کرد."