اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد

1595 شماره اطلاع نامه : رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد 1392/11/10 رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد
رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد

رسمی: انتقال قرضی وچینو به کالیاری ؛ تاتاروزانو تابستان خواهد آمد

تیم فیورنتینا شب گذشته خبر رسمی انتقال قرضی ماتیاس وچینو بازیکن 22 ساله خود به تیم کالیاری را منتشر کرد. از رومانی هم خبر هایی در مورد توافق ویولا با چیپرین تاتاروزانو سنگربان 27 ساله تیم استوا بخارست برای انتقالی رایگان به فلورانس در تابستان آینده رسیده است.
 

شایعات مبنی بر انتقال وچینو به کالیاری از هفته گذشته شکل جدی به خود گرفت و در نهایت نیز دو تیم برای حضور قرضی این بازیکن در سنت الیا به توافق رسیدند. این هافبک 22 ساله که در این فصل تنها 7 بار و در مجموع 158 دقیقه برای تیم مونتلا بازی کرد، می تواند با پیوستن به کالیاری ضمن کسب تجربه بیشتر، به ثبات و تدام بازی لازم دست پیدا کرده و به عنوان بازیکنی موثر تر به فلورانس باز گردد. بدین ترتیب این بازیکن خوش تکنیک می تواند اولین بازی خود را برای تیم جدیدش در برابر فیورنتینا برگزار کند.

اما میهای استیوکا مدیر ورزشی تیم استوا بخارست نیز از توافقات نهایی تیم فیورنتینا با چیپرین تاتاروزانو سنگربان این تیم خبر داده است: "تیم فیورنتینا ما را از مذاکره با تاتاروزانو مطلع کرد و این رفتاری متواضعانه از سوی ویولا بود که ما تا به حال چنین چیزی را مشاهده نکرده بودیم. این بازیکن قراردادی را با فیورنتینا از ابتدای فصل آینده امضا کرده است." بدین ترتیب این سنگربان 27 ساله می تواند از اولین خرید های ویولا برای تابستان آینده باشد. هر چند که هنوز خبر رسمی این انتقال منتشر نشده است.