اخبار :: اخبار باشگاه

اندو به دنبال موفقیت در فلورانس

1597 شماره اطلاع نامه : اندو به دنبال موفقیت در فلورانس 1392/11/10 اندو به دنبال موفقیت در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار اندو به دنبال موفقیت در فلورانس
اندو به دنبال موفقیت در فلورانس

اندو به دنبال موفقیت در فلورانس

اندرسون هافبک جدید تیم فیورنتینا پس از برگزاری اولین دیدار با پیراهن ویولا در دقایق پایانی بازی مقابل جنوا، امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود شرکت کرده و به هواداران معرفی شد. این بازیکن از انگیزه هایش برای درخشش در فلورانس و البته آرزویش از بازگشت به تیم ملی برزیل صحبت کرده است.
 

هافبک 25 ساله سابق منچستر یونایتد با قراردادی 6 ماهه و قرضی از اولدترافورد به آرتمیو فرانکی آمده تا پس از سپری کردن دورانی ناموفق در نیم فصل اول رقابت های امسال، بار دیگر به فرم ایده آل خود باز گردد. اندو از دلایل انتخاب فیورنتینا گفته است:

"فیورنتینا را انتخاب کردم چون اینجا یک پروژه و هدف جاه طلبانه وجود دارد. من می خواهم در فیورنتینا جایی که بازیکنان بزرگی چون باتیستوتا و ادموندو حضور داشته اند، به موفقیت برسم. من از یک باشگاه بزرگ به اینجا آمدم ولی می خواهم همه را متقاعد کرده و برای مدت طولانی در فلورانس بمانم. بازیکنانی چون آمبروزینی و پیزارو نیز اینجا هستند. پست بازی؟ پست خاصی را ترجیح نمی دهم و هرجا که مربی بخواهد بازی می کنم، حتی درون دروازه. تصور از فیورنتینا؟ هر کسی در هر کجا فیورنتینا و اهداف این باشگاه را می شناسد. در ایتالیا و خارج از این کشور صحبت های زیادی در مورد فیورنتینا مطرح می شود."

"فوتبال ایتالیا؟ فوتبالی پر از تاکتیک می باشد. در انگلیس سرعت بیشتری وجود دارد ولی فکر می کنم اینجا شرایط کاملا متفاوت است. مونتلا؟ او هم یک انسان و هم یک مربی عالی است. از همان روز اول به من اعتماد به نفس داد که برای من بسیار مهم می باشد. تیم ملی؟ اولویت اول من درخشش در فیورنتیناست و سپس امیدوارم بار دیگر به تیم ملی برزیل بازگردم. فلورانس؟ شهر خیلی خوب و زیبایی است هرچند که هنوز فرصت کافی برای دیدن کامل شهر پیدا نکرده ام. شماره پیراهن؟ من در منچستر شماره 8 را به تن می کردم و حالا با یک عدد 8 بیشتر 88 بر تن خواهم کرد که سال تولدم نیز می باشد."

"اسم روی پیراهن؟ من اسم اندو (Andow) را انتخاب کردم چون در انگلیس من را با این نام صدا می زدند. ویژگی شخصیتی؟ من فردی آرام هستم که دوستان و آشناهای بسیار زیادی دارم. وضعیت جسمانی؟ در گذشته یک مصدومیت بسیار جدی داشتم ولی به طور کامل بهبود پیدا کرده و حالا فقط به بازی کردن نیاز دارم تا به فرم اصلی خودم بازگردم. غذا های ایتالیایی؟ من عاشق خوراکی های ایتالیایی هستم و به زودی تمامی آنها را امتحان خواهم کرد. باید اعلام کنم که غذا های ایتالیایی بسیار خوشمزه هستند."