اخبار :: اخبار باشگاه

تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است

1599 شماره اطلاع نامه : تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است 1392/11/11 تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است اخبار باشگاه :: اخبار تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است
تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است

تقدیر مونتلا از عملکرد باشگاه در زمستان ؛ کالیاری تیم بسیار خطرناکی است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به بازیکنانش هشدار داد مراقب ضد حملات خطرناک و ویران کننده تیم کالیاری در دیدار فردا شب باشند. وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات زمستانی، مدعی شد جای خالی بازیکنی با ویژگی های دیاکیته را در تیمش احساس می کرده است.
 

تیم فیورنتینا شنبه شب در خانه کالیاری به میدان می رود تا با کسب یک پیروزی، نتیجه تساوی هفته گذشته در برابر جنوا را جبران کند. اما مونتلا که برای این بازی برخی ستارگان خود مانند والرو را در ترکیب ندارد به بازیکنانش هشدار داده مراقب حریف باشند:

"کالیاری یک تیم بسیار پخته و باتجربه است که واقعا از بازی آنها خوشم می آید. آنها می توانند با ضد حملات خود، ما را ویران کنند و بازیکنان بسیار با کیفیتی نیز دارند. ما نباید به خاطر نتیجه بازی قبلی خودمان را سرزنش کنیم اما اشتباهات داوری نیز نباید بهانه ای برای نتیجه نگرفتن باشند. ما باید قدرتمند تر شده و بتوانیم همه مسائل را شکست دهیم. فوتبال همین است و دیر یا زود نیز همه چیز به نفع ما تغییر خواهد کرد. والرو و اندرسون؟ والرو بهتر شده ولی هنوز کمی مشکل عضلانی دارد. اندرسون نیز بیشتر برای پست های مرکزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ولی فکر نمی کنم جانشین پیزارو باشد."

"خرید دیاکیته؟ ما واقعا به یک بازیکن با ویژگی های او در خط دفاعی نیاز داشتیم. مودیبو قدرت بدنی فوق العاده ای دارد و در کار های هوایی بسیار قدرتمند است. او در مرکز و سمت راست خط دفاعی بازی می کند و مطمعنا از خریدش خوشحال هستیم. عملکرد باشگاه در زمستان؟ من از کار باشگاه در زمستان راضی هستم و مدیران باشگاه نشان دادند که تمام تلاش خود را برای تقویت تیم در بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. بازیکنانی خریداری شدند که کار ما را راحت تر خواهند کرد و باید از باشگاه تشکر کنم."

"جام حذفی؟ می توانیم از طریق آن به اروپا برسیم ولی ما خواستار رسیدن به اروپا از راه لیگ هستیم. با این حال تمام تمرکزمان روی بازی فردا مقابل کالیاری می باشد تا با کسب پیروزی با یک روحیه خوب به مصاف اودینزه برویم. روسی؟ همه ما خوشحالیم و وضعیت او کاملا مشخص می باشد. او با قدرت بیشتر باز خواهد گشت. گومز؟ وضعیت بسیار خوبی دارد و در حال تمرین کردن است تا بار دیگر شرایط بازی کردن را بدست آورد. انتخاب از بین متری و اندرسون برای لیست یوفا؟ واقعا انتخاب سخت و دردناکی است. تا آخرین لحظات برای تصمیم گیری فکر خواهیم کرد."