اخبار :: اخبار باشگاه

گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی

1602 شماره اطلاع نامه : گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی 1392/11/14 گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی اخبار باشگاه :: اخبار گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی
گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی

گومز آماده بازگشت به تمرینات ؛ غیبت دو هفته ای آکوییلانی و آمبروزینی

بر اساس اعلام باشگاه فیورنتینا، ماریو گومز ستاره آلمانی می تواند ار روز چهارشنبه به طور کامل به تمرینات گروهی تیم بازگردد. این بازیکن بیش از 4 ماه دور از میادین بوده و حالا با پایان یافتن دوران توانبخشی و ریکاوری می تواند بار دیگر به ترکیب تیم مونتلا باز گردد اما آمبروزینی، آکوییلانی، تومویچ و ربیچ همچنان نیاز به درمان بیشتر دارند.
 

کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا امروز در بیانیه ای رسمی به تشریح وضعیت بازیکنان مصدوم تیم پرداخت که بر شامل خبر خوبی برای هواداران ویولا بود. ماریو گومز که بیش از 4 ماه دور از میادین بوده می تواند از روز چهارشنبه بار دیگر به همراه سایر بازیکنان به تمرین بپردازد:

"ماریو گومز حالا به طور کامل دوران ریکاوری و توانبخشی را پشت سر گذاشته و از روز چهارشنبه به جمع سایر بازیکنان برای تمرین کردن باز خواهد گشت. ماسیمو آمبروزینی دچار ناراحتی در ناحیه تاندون آشیل خود شده که راه رفتن را برای وی سخت کرده است. او طی روز های آینده توسط متخصص امر مورد معاینه قرار خواهد گرفت. آکوییلانی هم در بازی مقابل کالیاری دچار آسیب دیدگی درجه 1 در ناحیه همسترینگ شده است. وی درمان را آغاز کرده و در 14 روز آینده وضعیتش به طور مجدد بررسی خواهد شد. تومویچ بهتر شده ولی به 10 روز دیگر برای ادامه درمان نیاز دارد. آنته ربیچ هم از هفته آینده تحت فیزیوتراپی قرار خواهد گرفت."

بدین ترتیب ماریو گومز می تواند در طول یک هفته آینده به طور منظم به تمرین پرداخته و برای دیدار دو هفته دیگر مقابل اینتر آماده شود. در این بین دیدار با آتالانتا و اودینزه نیز قرار دارند که نمی توان انتظار حضور گومز در آنها را داشت. اما با مصدومیت آکوییلانی و آمبروزینی هم تیم در خط میانی دچار کمبود بازیکن شده و مونتلا حداقل برای 2 هفته باید با پیزارو، والرو، ماتی و اندرسون در رقابت ها شرکت کند.