اخبار :: اخبار باشگاه

اودینزه تیم بسیار خطرناکی است

1603 شماره اطلاع نامه : اودینزه تیم بسیار خطرناکی است 1392/11/15 اودینزه تیم بسیار خطرناکی است اخبار باشگاه :: اخبار اودینزه تیم بسیار خطرناکی است
اودینزه تیم بسیار خطرناکی است

اودینزه تیم بسیار خطرناکی است

وینچنزو مونتلا ضمن بر عهده گرفتن مسئولیت شکست در برابر کالیاری، عنوان کرد اودینزه رقیبی خطرناک و قدرتمند برای تیمش می باشد. وی همچنین احتمال بازگشت زود هنگام ماریو گومز به ترکیب تیم را رد کرده است.
 

تیم فیورنتینا سه شنبه شب در ورزشگاه فریولی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل میزبان خود اودینزه قرار می گیرد تا دیدار رفت این مرحله را برگزار کنند:

"اودینزه تیم جوان و قدرتمندی است. آنها به خوبی خود را با بازی تیم حریف وفق داده و به فکر دفاع کردن نیستند. به نظر من اودینزه می تواند رقیبی خطرناک برای ما باشد. ما انتقادات در مورد بازی را کالیاری را می پذیریم حتی اگر بیش از حد اغراق آمیز باشند ولی من به تنهایی مسئولیت آن شکست را به عهده می گیرم. تیم سعی در اجرای بهترین نمایش ممکن را داشت و فقط ضعف تاکتیکی داشتیم که آن هم روی اشتباه من حاصل شد. گومز؟ ما گزینه های زیادی برای کار در خط حمله داریم و گومز فعلا باید به تمرین بپردازد تا آماده شود."

"او نیاز به تمرین در کنار تیم دارد و نمی توان منتظر حضور سریع او در ترکیب باشیم. دیاکیته؟ او خوب است و می تواند در پست دفاع راست برای ما به میدان برود. ایلیچیچ؟ به او اعتماد کامل دارم و مطمئنم که در مقطع پایانی فصل کمک بزرگی به تیم خواهد کرد. اعتراض به داوری؟ من فقط از داوران می خواهم که به سرعت بازی کمک کنند چون در بازی با کالیاری 70 دقیقه از مسابقه هدر رفت. اندرسون؟ شروع بسیار خوبی داشته حتی با اینکه در پست اصلی خود نیز بازی نکرده است. کوادرادو؟ در بازی با کالیاری در مورد او ریسک نکردم و حالا آماده بازی کردن می باشد."