اخبار :: اخبار باشگاه

لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا

1604 شماره اطلاع نامه : لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا 1392/11/15 لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا اخبار باشگاه :: اخبار لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا
لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا

لیست اسامی بازیکنان فیورنتینا برای مرحله حذفی لیگ اروپا

لیست بازیکنان تیم فیورنتینا برای شرکت در مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا به یوفا ارسال شد که در آن الساندرو متری، خوان وارگاس و آنتونیو روزاتی به نفراتی چون اندرسون و مودیبو دیاکیته ترجیح داده شده و از سوی مونتلا به این لیست اضافه شده اند.
 

بر اساس قوانین یوفا، تیم ها می توانند سه تغییر را نسبت به لیست مرحله گروهی ایجاد کنند که البته بازیکنان اضافه شده به لیست، نباید در همین فصل در رقابت های لیگ اروپا بازی کرده باشند. اما تیم ها می توانند یک بازیکن از تیم های شرکت کرده در رقابت های لیگ قهرمانان را به خدمت بگیرند. بدین ترتیب مونتلا مجبور به انتخاب از بین الساندرو متری و اندرسون بود چون هر دو بازیکن در این فصل برای تیم های خود یعنی میلان و منچستر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به میدان رفته بودند.

مونتلا نیز بر اساس نیاز ضروری تیمش به یک مهاجم، تصمیم به استفاده از متری به جای اندرسون گرفته که به نظر کار درستی می باشد. آنتونیو روزاتی نیز جای گوستاوو مونوا را به عنوان دروازه بان دوم تیم در لیست پر کرده و از بین مودیبو دیاکیته و خوان وارگاس نیز چپ پای پرویی نظر مونتلا را برای شرکت در رقابت های لیگ اروپا جلب کرده است. نفرات خروجی دیگر لیست هم مارکوس آلونسو و اولکساندر یاکوونکو می باشند که هر دو در زمستان به طور قرضی راهی ساندرلند و مالاگا شدند. با این شرایط رافال ولسکی و آنته ربیچ دو ستاره جوان تیم بار دیگر نتوانستند فرصت حضور در رقابت های اروپایی را بدست آورند.

لیست کامل بازیکنان:

لیست "A":
نتو – روزاتی
تومویچ – رونکالیا – گونزالو – ساویچ – کومپر – پاسکوال
آکوییلانی – آمبروزینی – پیزارو – والرو – ماتی - باکیچ
کوادرادو – خواکین – ایلیچیچ – وارگاس – روسی – متری – گومز

لیست "B"، شامل بازیکنان جوان:
لتزرینی – ونوتی – مادریگالی – امپریور – کاپتزی – گولین – فاتزی - متوس