اخبار :: اخبار باشگاه

اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت

1605 شماره اطلاع نامه : اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت 1392/11/16 اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت اخبار باشگاه :: اخبار اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت
اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت

اودینزه 2-1 فیورنتینا ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته و امید به دیدار برگشت

اودینزه 2-1 فیورنتینا

گل ها:

اودینزه: آنتونیو دی ناتاله (36) - لوییز موریل (83)

فیورنتینا: خوان وارگاس (44)


تیم فیورنتینا در حالی دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی را به میزبان خود واگذار کرد که برتری کاملا محسوسی به حریف خود داشته و همانند گذشته اسیر ضد حملات خطرناک این تیم شد.
 

تیم اودینزه برای رسیدن به این مرحله تیم های اینتر و میلان را از پیش رو برداشته و فیورنتینا نیز با شکست کیه وو و سیه نا راهی این مرحله شده بود. گیدولین برای این دیدار دانیلو و برکیچ را در اختیار نداشته و از اسکوفت دروازه بان 17 ساله خود در ترکیب بهره می برد، زوج دی ناتاله و لوپز نیز از ابتدا به میدان رفتند. در سمت مقابل مونتلا با لشکری از مصدومان روبرو بوده و در روزی که روسی، گومز، آکوییلانی، آمبروزینی، تومویچ، حجازی و ربیچ را در اختیار نداشت، برای اولین بار از دیاکیته در ترکیب استفاده کرد. والرو به ترکیب برگشته و کوادرادو روی نیمکت بود تا خواکین و وارگاس از متری در خط حمله حمایت کنند.

در 45 دقیقه اول بنفش پوشان برتری تقریبا نسبی به حریف خود داشتند ولی سیاه و سفید پوشان نیز با ضد حملات خطرناک خود، چندین بار خط دفاعی ویولا و نتو را دچار دردسر کردند و روی یکی از این ضد حملات نیز توتو دی ناتاله روی پاس عرضی ویدمر موفق شد دروازه خالی ویولا را باز کند. در آخرین لحظات این نیمه نیز این خوان وارگاس بود که روی توپ ربایی گونزالو، موقعیت شوتزنی پیدا کرده و با ضربه ای غیر قابل مهار و فوق العاده دروازه سنگربان جوان اودینزه را فرو ریخت. البته هر دو تیم برای 2 صحنه به داور معترض بودند. شاگردان مونتلا خواستار یک پنالتی بوده و شاگردان گیدولین معتقد بودند روی صحنه گل، گونزالو با خطا توپ دی ناتاله را گرفته است.

نیمه دوم شرایط به نفع ویولا پیش رفت و بنفش ها برای 30 دقیقه به طور کامل نبض بازی را در اختیار گرفته و بار ها توسط متری، وارگاس، پیزارو و خواکین در آستانه گلزنی قرار گرفتند که ضربات آنها راهی به دروازه اسکوفت پیدا نکرد. در این بین مونتلا دو تعویض خود را نیز انجام داده و خواکین و والرو جای خود را به کوادرادو و اندرسون دادند. در سمت مقابل نیز لوییز موریل به بازی آمد تا دقایقی پس از ورودش به میدان روی یک ضد حمله دیگر و این بار با یک شوت از راه دور دروازه نتو را باز کند. متوس جای وارگاس را در میدان پر کرد ولی در نهایت تلاش های فیورنتینا ثمری نداشت تا تیم میزبان برنده این دیدار باشد.

بدین ترتیب تیم فیورنتینا باید منتظر هفته آینده و دیدار برگشت در آرتمیو فرانکی باشد تا با استفاده از این گل ارزشمند خارج از خانه رقیب خود را شکست داده و راهی دیدار فینال شود. ویولا روز شنبه نیز در هفته بیست و سوم رقابت های سری آ در یک دیدار خانگی میزبان تیم آتالانتا می باشد که هفته گذشته ناپولی را با سه گل در هم کوبید. دیدار دیگر مرحله نیمه نهایی جام حذفی نیز بین دو تیم رم و ناپولی برگزار خواهد شد.

ترکیب و نمرات بازیکنان (3-3-4):

نتو (6) – دیاکیته (6.5) – گونزالو (6.5) – ساویچ (5.5) – پاسکوال (5.5) – ماتی (6) – پیزارو (5.5) – والرو (6.5) – خواکین (6.5) – وارگاس (7.5) – متری (6.5) / کوادرادو (5) – اندرسون (6) – متوس (-) / مونتلا (6)