اخبار :: اخبار باشگاه

می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم

1606 شماره اطلاع نامه : می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم 1392/11/16 می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم اخبار باشگاه :: اخبار می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم
می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم

می توانستیم به پیروزی برسیم ؛ 49% شانس برای صعود داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تبریک به شاگردان فرانچسکو گیدولین برای پیروزی در بازی رفت جام حذفی، مدعی شد تیمش می توانسته در این مسابقه به پیروزی برسد ولی همه چیز در بازی برگشت مشخص خواهد شد. از نظر مونتلا شانس ویولا برای صعود به دیدار فینال 49 درصد می باشد.
 

شوت دقایق پایانی لوییز موریل باعث شد تا فیورنتینا با شکست از فریولی خارج شود ولی مونتلا معتقد است هر اتفاقی در بازی برگشت امکان پذیر بوده و هنوز چیزی مشخص نشده است:

"شاید ما فضای زیادی را به موریل دادیم و او توانست کار را تمام کند. ما می توانستیم در این بازی به برتری برسیم ولی درست در زمانی که شاید همه تصور می کردند بازی به سمت تساوی پیش می رود، او یک لحظه فوق العاده را رقم زده و شایسته تقدیر می باشد. رقابت بسیار باز و جذابی بود که هر نتیجه ای می توانست در آن رقم بخورد و در حالی که می توانستیم برنده شویم، شکست خوردیم. نمایش همیشگی خودمان را ارائه کردیم اما گاهی اشتباهاتی را نیز داشتیم. در برخی زمان ها نیز به نظر می رسد از نتیجه راضی هستیم ولی ما همیشه باید برای پیروز شدن رقابت کنیم."

"بازی برگشت؟ می دانیم که در مقابل یک تیم قدرتمند و منظم اودینزه کار سختی را داریم. آنها نیم جوانی هستند که به خوبی می دانند چگونه به تیم شما ضربه بزنند. همه چیز امکان پذیر است و از اول می دانستیم که سرنوشت صعود در این مسابقه مشخص نخواهد شد. چون آنها دیدار رفت را به پیروزی رسیدند، ما 49% شانس برای صعود به دور بعدی داریم ولی اگر بازی با نتیجه 1-1 هم تمام می شد به هر شکل ما برای پیروزی در دیدار برگشت تلاش می کردیم و شرایط خیلی تغییر نکرده است. به طور واضح شکست آزار دهنده است ولی اگر کمی خوش شانس تر بودیم هم این بازی و هم دیدار مقابل کالیاری را برنده می شدیم."

"دیاکیته؟ با وجود اینکه برای اولین بار در تیم ما بازی می کرد ولی نمایش بسیار خوبی را از خود ارائه کرد. گومز؟ او از فردا تمرینات گروهی را آغاز می کند اما بیش از 4 ماه دور از میادین بوده و نمی دانیم چه مدت زمانی برای آماده شدن نیاز دارد. اندرسون؟ خیلی خوب بود و در حال پیدا کردن فرم لازم برای بازی در ترکیب تیم ما می باشد. متری؟ عملکرد خوبی داشت و با انگیزه و تلاش زیادی مبارزه کرد، من هنوز به او اعتماد دارم. عملکرد داور؟ فکر می کنم قضاوت خوبی داشت و مشکلی در این بازی نبود."