اخبار :: اخبار باشگاه

اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس

1607 شماره اطلاع نامه : اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس 1392/11/17 اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس
اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس

اهداف بلند مدت اندرسون و دیاکیته برای حضور در فلورانس

اندرسون و مودیبو دیاکیته دو بازیکن تیم فیورنتینا امیدوارند بیش از مدت 6 ماهه قرضی حضورشان، در فلورانس بمانند. اندرسون معتقد است به دنبال موفقیت در ویولا می باشد و دیاکیته نیز قصد متقاعد کردن سران باشگاه را دارد.
 

هافبک 25 ساله برزیلی از منچستر و مدافع 26 ساله فرانسوی از ساندرلند برای تقویت ترکیب تیم مونتلا به طور قرضی و 6 ماهه به فلورانس آمدند ولی صحبت های آنها نشان از علاقه برای حضور طولانی مدت در این تیم دارد. اندو به روزنامه انگلیسی سان این چنین گفته است:

"تیم فیورنتینا یک پروژه بسیار جاه طلبانه دارد و من از حضور در اینجا واقعا خوشحالم. هدف من این است که مانند بزرگانی چون باتیستوتا و ادموندو به افتخاراتی در فیورنتینا دست پیدا کنم. ما در حال پیشرفت هستیم ولی می توانیم هم در ایتالیا و هم در اروپا بهتر از این باشیم. من در منچستر فرصت بازی زیادی نداشتم ولی به تصمیم مربی احترام می گذاشتم. اما از حالا تمام تمرکز خودم را معطوف فیورنتینا کرده ام و می خواهم برای مدت طولانی در اینجا بمانم. مونتلا نیز اعتمادش به من را به خوبی ثابت کرده است."

مدیر برنامه های دیاکیته نیز پس از نمایش واقعا خوب موکلش در اولین دیدار رسمی با پیراهن فیورنتینا که با شکست ویولا در برابر اودینزه به پایان رسید، مطالب کوتاهی را بیان کرد: "از نظر شخصی این یک شروع بسیار خوب برای این بازیکن بود. او فقط چند روز است به فلورانس رسیده و باید پیشرفت کند. با این حال از او انتظار دارم که در بالاترین سطح برای فیورنتینا بازی کرده و مسئولان این باشگاه بزرگ را برای ماندنش در این تیم متقاعد کند."