اخبار :: اخبار تیم های جوانان

فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی

1610 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی 1392/11/18 فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی اخبار تیم های جوانان :: اخبار فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی
فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی

فیورنتینا 5-0 یوونتوس ؛ شاهکار جوانان و صعود به دیدار فینال جام حذفی

تیم جوانان فیورنتینا با کسب پیروزی 3-0 در بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی در برابر یوونتوس که در مجموع نتیجه فوق العاده 5-0 را رقم زد، موفق به در هم کوبیدن رقیب دیرینه خود شده و راهی دیدار فینال جام حذفی شدند، جایی که تیم لازیو در انتظار شاگردان لئوناردو سیمپلیسی می باشد.
 

تیم فیورنتینا دیدار رفت را هفته گذشته با پیروزی 0-2 و با درخشش بانگو به سود خود به پایان رساند و امشب نیز بار دیگر بیانکونری را شکست داد تا در مجموع یک برد بسیار عالی و ارزشمند برای جوانان ویولا به دست آید. سه گل این دیدار توسط گولین، کاپتزی و فاتزی در همان 35 دقیقه ابتدایی بازی به ثمر رسید ولی در تمامی طول 90 دقیقه، بنفش پوشان حاکم مطلق میدان بودند.

این بازی را 600 نفر از نزدیک مشاهده کردند که وینچنزو گوئرینی و ادواردو ماچیا نیز در میان تماشاگران حضور داشتند. سیمپلیسی نیز پس از پایان مسابقه گفت: "این بازیکنان به این پیروزی رضایت نمی دهند و می خواهیم قهرمان این جام شویم. سپس نیز تمرکز خود را معطوف رقابت های ویارجو خواهیم کرد. بازی های زیادی را برده ایم ولی پیروزی مقابل رقیب سنتی افتخاری دیگر دارد و این بازیکنان در بهترین روز های زندگی ورزشی خود قرار دارند."

ادواردو ماچیا نیز صحبت هایی را پس از این بازی مطرح کرده است: "من به بازیکنان گفتم که نباید راه خود را فراموش کنند و آنها در این راه تنها نیستند. امیدوارم که روزی آنها را در تیم اول باشگاه ببینیم و ما نیز تلاش می کنیم تا آنها را به بلوغ کامل فوتبالی برسانیم. لازیو؟ آنها نیز تیم قدرتمندی دارند و به فینال رسیده اند و باید روی آن بازی تمرکز کنیم. داشتن تیم دوم؟ در اسپانیا، انگلیس و آلمان این کار انجام می شود و ما نیز باید در ایتالیا شرایط انجام دادن این کار را فراهم کنیم."

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم جوانان در این دیدار:

لتزرینی (7) – ونوتی (7.5) – مانچینی (7) – گیلی (7) – زانون (7.5) – کاپتزی (8.5) – پتریکیونه (7) – بانگو (7) – گولین (8) – گوندو (6.5) – فاتزی (7.5) / براردی (-) – باندینلی (-) / سیمپلیسی (8.5)