اخبار :: اخبار باشگاه

در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم

1611 شماره اطلاع نامه : در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم 1392/11/19 در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم اخبار باشگاه :: اخبار در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم
در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم

در مقطع حساسی از فصل قرار داریم ؛ باید قدرت خود را نشان دهیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا از بازیکنانش خواسته تا با فراموش کردن اتفاقات مربوط به رقابت های جام حذفی، قدرت و شخصیت بالای تیمی خود را در دیدار مقابل آتالانتا به نمایش گذاشته و با موفقیت از این دوره سخت خارج شوند.
 

تیم فیورنتینا شنبه شب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به مصاف آتالانتا می رود تا پس از سه دیدار بار دیگر برای رسیدن به پیروزی تلاش کند. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"حالا به مقطع بسیار مهمی از فصل رسیده ایم و در حالی که در بهترین فرم خود قرار نداریم باید در برابر رقیبی قدرتمند به میدان برویم که بازیکنان تهاجمی بسیار خوبی دارد و چند نتیجه فوق العاده را کسب کرده اند. آتالانتا یک فوتبال کاملا ایتالیایی را بازی می کند به همین دلیل شکست دادن آنها کار بسیار دشواری است. ما نباید اشتباه کرده و فکر کنیم که دیدار برابر اودینزه مهم ترین بازی فصل ماست، بلکه برعکس، تثبیت رتبه چهارم جدول و سپس نزدیک شدن به رتبه سوم اصلی ترین کاریست که باید انجام دهیم."

"در برخی قسمت ها دچار مشکل شده ایم که به دلیل فشار زیاد رقابت ها می باشد ولی امیدواریم با تلاش زیاد و با قدرت بتوانیم از این شرایط سخت خارج شویم. در این زمان می توانیم متوجه شویم که آیا تیم بزرگی در اختیار داریم یا خیر. گومز؟ او به آرامی تمرین می کند. در روز های آینده باید وضعیتش را بررسی کنیم ولی به زودی او را روی نیمکت قرار می دهیم تا بار دیگر بتواند در جو مسابقه قرار بگیرد. متری؟ او بسیار خوب کار کرده  بهتر هم خواهد شد. اگر بتوانیم سانتر های بیشتری را به محوطه جریمه ارسال کنیم او نیز موثر تر خواهد بود."