اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم

1613 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم 1392/11/20 تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم
تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم

تمجید مونتلا از تیم آتالانتا ؛ سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم

کسب پیروزی پس از سه بازی و در مقابل تیمی که "به شدت فیورنتینا را تحت فشار قرار داده بود" نیز نتوانسته رضایت کامل وینچنزو مونتلا را جلب کند و این مربی جوان از بازیکنانش بیش از این ها انتظار دارد. با این حال مونتلا تیمش را شایسته پیروزی در این مسابقه دانسته است.
 

تیم فیورنتینا در هفته بیست و سوم رقابت های سری آ با دو گل میهمان خود را شکست داد تا پس از سه بازی بار دیگر به مسیر پیروزی باز گردد ولی مونتلا معتقد است شاگردانش مانند همیشه نبوده اند و به تمجید از تیم حریف پرداخته است:

"تیم آتالانتا شایسته تقدیر است چون امشب به شدت ما را تحت فشار قرار دادند. البته ما موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم از بیشتر آنها استفاده کنیم و برخی اوقات نیز خوب کار نکردیم. فکر می کنم در این بازی با وجود پیروزی، تمرکز و عملکرد همیشگی را نداشتیم. در مجموع شایسته پیروزی بودیم و راضی هستم ولی نمایش تیم به طور کامل رضایت من را جلب نکرد. این مسابقه به اندازه دیدار نیمه نهایی جام حذفی ارزش داشت و این سه امتیاز به وضعیت ما در جدول بسیار کمک کرد. حالا می توانیم با انگیزه و روحیه ای مضاعف به مصاف اودینزه برویم." گونزالو؟ در وضعیت خوبی قرار نداشت و تصمیم گرفتم در مورد او خطر نکرده و استراحت کند."

"ایلیچیچ؟ او به دلیل مصدومیت بازی های زیادی را در این فصل انجام نداده و نیاز به تداوم بیشتر در بازی کردن دارد. امروز نیز تلاش زیادی داشت و فکر می کنم او ارزش انتظار کشیدن را داشته باشد. ولسکی؟ برای او خوشحالم چون یک سال و نیم است که با سختی زیاد در حال تمرین کردن است و استعداد فوق العاده زیادی دارد. ما سعی می کنیم بهترین انتخاب را برای او انجام دهیم چون هر موقع فرصت داشته به بهترین شکل ارزش های خود را نشان داده است. بورخا؟ واقعا با بدشانسی کارت زرد را گرفت ولی آکوییلانی و آمبروزینی را برای بازی مقابل اینتر در اختیار خواهیم داشت. متری؟ فکر نمی کنم گل نزدن روی او فشار وارد کرده باشد، شاید سه شنبه بتواند برای ما گلزنی کند."