اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه با قهرمانان فلورانس

1617 شماره اطلاع نامه : مصاحبه با قهرمانان فلورانس 1392/11/24 مصاحبه با قهرمانان فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه با قهرمانان فلورانس
مصاحبه با قهرمانان فلورانس

مصاحبه با قهرمانان فلورانس

دو شوت استثنایی از پاسکوال و کوادرادو به همراه عکس العمل های دیدنی نتو در مقابل اودینزه از اصلی ترین دلایل صعود ویولا به دیدار فینال رقابت های جام حذفی ایتالیا بود. این سه بازیکن که به قهرمانان فلورانس در شب گذشته تبدیل شدند، خوشحالی خود از این موفقیت را نشان دادند.
 

بنفش پوشان در حالی شب گذشته به سختی اودینزه را شکست داده و راهی دیدار فینال جام حذفی شدند که نمی توان نقش اساسی پاسکوال، کوادرادو و نتو را در کسب این موفقیت نادیده گرفت. البته تمامی بازیکنان نمایش فوق العاده ای را از خود نشان دادند ولی درخشش این سه نفر بیش از سایرین به چشم آمد. به طوری که در دقایقی از مسابقه تمامی ورزشگاه با فریاد "نتو، نتو، نتو" به تشویق سنگربان برزیلی خود پرداخته و شایعات در مورد بحث مالکیت کوادرادو بین فیورنتینا و اودینزه نیز افزایش پیدا کرده است.

مانوئل پاسکوال: "یک افتخار بزرگ برای این شهر بود. بازی را بسیار خوب شروع کرده و در 15 دقیقه ابتدایی به گل رسیدیم، سپس با تیمی روبرو شدیم که انتظار آن را نداشتیم. فکر می کنم اگر در فینال با ناپولی بازی کنیم بهتر باشد، چون رم در خانه بازی خواهد کرد. حضور ما در لیگ اروپا فصل آینده قطعی شد و حالا آماده ایم که برای قهرمانی رقابت کنیم. از فردا نیز روی مسابقات لیگ تمرکز خواهیم کرد. در صورتی که بتوانم به عنوان نماینده ویولا به جام جهانی بروم برای من یک افتخار است."

خوان کوادرادو: "در طول یک سال و نیم گذشته شایسته ما شایسته چنین افتخاری بودیم و حالا از آن لذت می بریم. فلورانس هم شایسته این موفقیت بود و من از گلی که به ثمر رساندم واقعا خوشحال هستم ولی به دلیل دریافت کارت زرد ناراحت هستم. متاسفانه، فوتبال همین است هرچند که من واقعا می خواستم در فینال حضور داشته باشم. بازی فوق العاده ای را مقابل تیم قدرتمند اودینزه انجام دادیم و برای نتو نیز خوشحالم که انتقادات زیاد ابتدای فصل را بدین شکل پاسخ داد. از حضور در فلورانس راضی هستم و در حال حاضر فقط به فیورنتینا فکر می کنم."

نوربرتو نتو: "روز هیجان انگیزی بود. واقعا خوشحال و هیجان زده ام که توانستم به شدت کار کرده و روز های سخت ابتدای فصل را به خوبی پشت سر بگذارم. خیلی خوشحالم که در ورزشگاه نام من را صدا می زدند ولی مهم ترین چیز این است که این راه را ادامه داده و بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم. بازی دشواری بود و عکس العمل آخر نیز واقعا سخت بود ولی ما برای رسیدن به فینال همه کار کردیم. به همه تبریک می گویم."