اخبار :: اخبار باشگاه

این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم

1618 شماره اطلاع نامه : این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم 1392/11/24 این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم
این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم

این موفقیت را به مردم شهر فلورانس تقدیم می کنیم

برادران دلاواله رضایت و خوشحالی خود از فینالیست شدن فیورنتینا در رقابت های جام حذفی را اعلام کرده و آنها نیز این موفقیت را به مردم شهر فلورانس هدیه کردند. دانیله پراده و وینچنزو گوئرینی هم به تمجید از عملکرد نتو و تاثیر هواداران در کسب پیروزی مقابل اودینزه اشاره کرده اند.
 

پس از دیدار مقابل اودینزه که به برتری ویولا منجر شد، دیگو دلاواله، آنده آ دلاواله، دانیله پراده و وینچنزو گوئرینی مصاحبه هایی را انجام دادند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

دیگو دلاواله: "ما مدت هاست که منتظر کسب یک جام می باشیم و حالا به آن بسیار نزدیک هستیم. باشگاه و شهر فلورانس شایسته این فینال هستند و ما چنین موفقیتی هیجان انگیزی را به آنها هدیه می کنیم. من به احتمال زیاد برای دیدار فینال در رم نیز حضور پیدا خواهم کرد."

آندره آ دلاواله: "همه ما راضی و خوشحال هستیم به خصوص برای شهری که شایسته این موفقیت است. تماشاگران در این مسابقه تفاوت ایجاد کردند و امشب همه ما لذت بردیم. نتو؟ ما همیشه از او دفاع کردیم چون به او اعتقاد داشتیم. اشتباه برای همه پیش می آید ولی نتو توانایی های زیادی دارد و دروازه ما را تضمین کرده است. مونتلا؟ تنها چیزی که من از او خواستم این بود که فوتبال زیبا را به فلورانس بیاورد. ما موفقیت های بزرگی کسب کردیم و نباید فراموش کنیم که این کار را بدون گومز و روسی انجام دادیم. برای قهرمانی به رم می رویم ولی حالا باید به بازی با اینتر در لیگ فکر کنیم."

دانیله پراده: "در این بازی موفقیت بزرگی برای شهر، هواداران و خانواده دلاواله کسب کردیم. از فردا به لیگ فکر می کنیم. کوادرداو؟ گل استثنایی را به ثمر رساند و برای محرومیت او متاسفم ولی ما بازیکنان دیگری داریم که می توانند به جای او بازی کنند. به نتو هم تبریک می گویم و در رختکن بیشترین توجهات به سمت او بود. اودینزه هم بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت."

وینچنزو گوئرینی: "من خوشحالم که برای چنین گروهی کار می کنم. تیمی که سرمایه گزاری زیادی انجام داده و حالا شانس فتح یک جام را دارد. در این بازی مثل همیشه خوب نبودیم ولی در فینال بازی خوبی را به نمایش خواهیم گذاشت. نباید فراموش کنیم که بدون این هواداران نمی توانستیم چنین کاری را انجام دهیم."