اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

1619 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا 1392/11/25 گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا
گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

گزارش آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

کادر پزشکی تیم فیورنتینا در گزارشی به تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم پرداخته است. با توجه به این گزارش، وینچنزو مونتلا استفان ساویچ را نیز در لیست مصدومان خود می بیند ولی نناد تومویچ شرایط بازی کردن را پیدا کرده است. ماسیمو آمبروزینی، آنته ربیچ و احمد حجازی نیز همچنان به درمان بیشتر نیاز دارند.
 

در جریان پیروزی 2-0 فیورنتینا در برابر اودینزه، استفان ساویچ در ابتدای نیمه دوم دچار آسیب دیدگی شده و مجبور به ترک زمین شد. از نظر تیم پزشکی، این مصدومیت می تواند این بازیکن را حداقل برای 10 روز دور از میادین نگه دارد ولی هنوز نمی توان زمان مشخصی برای بازگشت وی تعیین کرد:

"استفان ساویچ به دلیل کشیدگی درجه 1 در ناحیه همسترینگ در پشت ران پای راست خود تحت درمان قرار گرفته و در 10 روز آینده بار دیگر مورد معاینه های بیشتر قرار می گیرد. نناد تومویچ دوران درمان خود را به پایان رسانده و زانوی او مشکل دیگری ندارد. او حالا می تواند بار دیگر در اختیار مربی قرار گرفته و بازی کند. ماسیمو آمبروزینی هنوز در حال فیزیوتراپی می باشد و در روز های آینده نیز به طور جداگانه تمرین خواهد کرد. آنته ربیچ نیز مشکلی ندارد و می تواند تمرینات سبک را پس از رهایی از درد انگشت پای خود شروع کند. وضعیت حجازی هم پس از جراحی در ماه سپتامبر رو به بهبودی بوده و هنوز یک ماه دیگر نیاز به درمان دارد."

بدین ترتیب تیم وینچنزو مونتلا برای دیدار مقابل اینتر در روز شنبه، نمی تواند از ساویچ و آمبروزینی در ترکیب خود بهره ببرد ولی نناد تومویچ به طور کامل آماده شده و قادر به همراهی ویولا خواهد بود. این در حالی است که ماریو گومز هم کاملا در شرایط مناسب به سر برده و حتی گفته می شود احتمال حضور وی از اولین دقیقه در بازی مقابل اینتر نیز وجود دارد.