اخبار :: اخبار باشگاه

به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم

1624 شماره اطلاع نامه : به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم 1392/11/27 به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم اخبار باشگاه :: اخبار به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم
به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم

به خستگی و ضعف روانی باختیم ؛ اشتباهات داوری بدتری را پذیرفته ایم

وینچنزو مونتلا پس از شکست در برابر اینتر ضمن بیان این مطلب که این باشگاه اشتباهات داوری بد تر از گل آفساید ایکاردی را در این فصل پذیرفته، مدعی شد تیمش شایسته کسب حداقل یک تساوی از این مسابقه بوده است. با این حال مونتلا دلیل اصلی نتیجه نگرفتن ویولا در این بازی را ضعف فیزیکی و روانی بازیکنان می داند.
 

بنفش پوشان شب گذشته در حالی در هفته بیست و چهارم سری آ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس مقابل تیم اینتر تن به شکست دادند که گل دوم نراتزوری روی اشتباه کمک داور و در شرایط آفساید به ثمر رسید. اما با این وجود مونتلا معتقد است شاگردانش در مجموع نمایشی برابر با حریف میلانی خود ارائه کرده اند:

"من فکر می کنم اینتر در نیمه اول به وضوح برتر از ما بوده و مستحق گلزنی بودند. ما نیز در نیمه دوم بهتر کار کرده و موفق شدیم بازی را به تساوی بکشانیم اما متاسفانه اینتر آن گل را زد. شما باید بدشانسی را نیز به این بازی اضافه کنید چون گل مائورو ایکاردی در شرایط آفساید به دست آمد. البته ما به دلیل بازی در جام حذفی و همچنین در آستانه بازی در لیگ اروپا، انرژی و توان فیزیکی زیادی نداشتیم. حضور در چنین رقابت هایی، انرژی زیادی از تیم در سری آ می گیرد. باختن در ورزشگاه خانگی واقعا خجالت آور است، ما می خواستیم بازی تهاجمی تری را به نمایش بگذاریم و این چیزی است که همیشه انجام می دهیم ولی فکر می کنم وضعیت فیزیکی و روانی تیم در سطح بسیار پایینی قرار داشت."

"داوری؟ ما مربی هستیم نه داور یا کمک داور. به نظر می رسید که تشخیص آن صحنه آفساید کار زیاد سختی نبود ولی این فقط یک اشتباهی بود که رخ داد و ما آن را می پذیریم، همانطور که شرایط بد تر از این را نیز قبلا پذیرفته ایم. واقعا حیف شد، یک چنین اشتباهاتی روی نتیجه بازی تاثیر گذار هستند، مانند اتفاقاتی که در بازی با ناپولی رخ داد و در مجموع روی سرنوشت یک فصل تاثیر خواهند گذاشت. در این مسابقه ما همچنین مجبور به انجام دو تعویض برای مصدومیت گونزالو و کوادرادو شدیم. خستگی نیز در تمامی بازیکنان به خصوص در خط میانی مشهود بود و باعث شد نتوانند دو وینگری که در ترکیب قرار داشتند را به خوبی تغذیه کنند. متاسفانه در پایان بازی هم نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کرده و فکر می کنم شایسته این شکست نبودیم. در پایان به اینتر تبریک می گویم و حالا باید به ادامه مسابقات در این فصل طولانی و سخت فکر کنیم."