اخبار :: اخبار باشگاه

اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد

1625 شماره اطلاع نامه : اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد 1392/11/30 اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد اخبار باشگاه :: اخبار اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد
اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد

اسامی بازیکنان برای سفر به دانمارک ؛ بازگشت والرو در میان غایبان زیاد

اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای سفر به کشور دانمارک و بازی در مقابل تیم اسبیرگ مشخص شد. در لیست وینچنزو مونتلا برای این دیدار غایبان بزرگ زیادی وجود دارند ولی بورخا والرو پس از دو بازی محرومیت، ماسیمو آمبروزینی و استفان ساویچ بار دیگر به ترکیب تیم بازگشته اند.
 

تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر اینتر که با حرف و حدیث های فراوان همراه بود، حالا برای مسابقه حساس با اسبیرگ دانمارک در مرحله حذفی لیگ اروپا آماده می شود تا فرصت درخشش در این رقابت ها را از دست ندهد. بازیکنان و کادر فنی باشگاه امروز صبح در حالی ایتالیا را به مقصد دانمارک ترک کردند که بازیکنان بزرگی چون روسی، گونزالو، کودرادو و خوان وارگاس قادر به همراهی ویولا نیستند.

غیر از این افراد، آنته ربیچ و احمد حجازی نیز به دلیل مصدومیت حضور نداشته و اندرسون به همراه مودیبو دیاکیته هم در لیست باشگاه برای رقابت های اروپایی قرار نگرفته اند. اما بازگشت بورخا والرو، ماسیمو آمبروزینی و استفان ساویچ به ترکیب تیم می تواند خبر خوبی برای هواداران باشد. با این تفاسیر مونتلا با تردید های زیادی برای پیدا کردن بهترین ترکیب برای این دیدار روبرو شده است. البته دست مونتلا در خط دفاعی زیاد باز نیست ولی در خط میانی و در خط حمله این مربی نیاز به تفکر بیشتر برای چیدمان خود دارد.

اسامی بازیکنان و ترکیب احتمالی فیورنتینا:
نتو – روزاتی – باردینی
تومویچ – رونکالیا – ساویچ – کومپر – پاسکوال - امپریور
آکوییلانی – آمبروزینی – پیزارو – والرو – ماتی – باکیچ - فاتزی
خواکین – ایلیچیچ – متوس – متری – گومز

ترکیب احتمالی (3-3-4):
نتو – رونکالیا – تومویچ – ساویچ (کومپر) – پاسکوال – آکوییلانی (باکیچ) – پیزارو – والرو – خواکین (متوس) – ایلیچیچ - گومز