اخبار :: اخبار باشگاه

از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم !

1627 شماره اطلاع نامه : از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم ! 1392/12/01 از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم ! اخبار باشگاه :: اخبار از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم !
از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم !

از بهترین ترکیب ممکن استفاده خواهم کرد ؛ یورگنسن در نقش راننده تیم !

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار تیمش در برابر اسبیرگ در رقابت های لیگ اروپا، مدعی شد با وجود مشکلات و مصدومیت های زیاد، بهترین ترکیب ممکن را به میدان خواهد فرستاد و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نیز نخواهند داشت.
 

تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در ورزشگاه خانگی تیم اسبیرگ به مصاف این تیم خواهد رفت تا تلاش خود در رقابت های اروپایی را از سر گیرد. مونتلا نیز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه، صبحت های زیر را مطرح کرده است:

"اسبیرگ تیم خیلی منظمی است و خیلی زیاد شبیه گراس هاپر (رقیب قبلی ویولا در اروپا) می باشند. این تیم متکی به توانایی های فردی بازیکنانش نیست ولی در کناره ها واقعا خوب هستند. شرایط محیطی و آب و هوایی نیز نباید برای ما یک بهانه نتیجه نگرفتن باشد. این به خود ما بستگی دارد، اگر خواستار صعود به مرحله بعدی هستیم باید با تمرکز بالا این کار را انجام دهیم. ما باید در زمین مسابقه جواز صعود را بدست بیاوریم و اسبیرگ نیز تا اینجا تیم های معتبری همچون سنت اتین را از پیش رو برداشته است. ترکیب؟ فارغ از نام ها، من همیشه بهترین ترکیب ممکن را با توجه به شرایط موجود، در میدان قرار خواهم داد، تیمی که بتواند پیروزی ما را تضمین کند."

"گومز هنوز توانایی 90 دقیقه بازی کردن را ندارد ولی هدف ما این است که از او استفاده کنیم. شرایط بعد از باخت به اینتر؟ این تیم همیشه نشان داده که در چنین وضعیت هایی به خوبی می تواند واکنش نشان دهد. باز هم اعلام می کنم که اشتباهات داوری نباید به بهانه ای برای ما تبدیل شود، بلکه باید به بهتر شدن ما کمک کند. مصدومان؟ من در واقعیت زندگی می کنم و واقعیت برای یک مربی نیز این است که از بهترین ترکیبی که در اختیار دارد استفاده کند. تای اینجا نیز با تمام مشکلاتی که داشتیم بسیار عالی کار کرده ایم."

اما یکی از اتفاقات جالب در بدو ورود تیم فیورنتینا به کشور دانمارک، حضور مارتین یورگنسن ستاره سابق ویولا در جمع بازیکنان فیورنتینا بود که ضمن خوش آمد گویی به آنها، حتی وظیفه رانندگی اتوبوس حامل نفرات اعزامی باشگاه را نیز بر عهده گرفت. مونتلا نیز در واکنش به این اتفاق گفت: "او دوست فیورنتیناست. برای حمل و نقل سرمایه گزاری کرده، مدرک آن را نیز دریافت کرده و حالا به کمی تمرین نیاز داشت (با خنده)."