اخبار :: اخبار باشگاه

فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم

1630 شماره اطلاع نامه : فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم 1392/12/03 فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم اخبار باشگاه :: اخبار فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم
فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم

فصل فوق العاده ای را سپری کرده ایم

ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار ویولا معتقد است تیمش با وجود مصدومان زیاد، فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته و اشتباهات داوری نیز اتفاقی بوده و بدون هرگونه مسئله جانبی می باشند.
 

هافبک سابق میلان در یک مصاحبه کوتاه رادیویی در مورد وضعیت خود در فلورانس و شرایط باشگاهش صحبت کرده و به سوالات پاسخ داده است:

"نیمکت نشینی در فلورانس؟ اینجا بازیکنان زیادی حضور دارند که بهتر از من هستند. می توانستیم در رتبه بهتری از جدول قرار داشته باشیم ولی مصدومیت ها اجازه این کار را به ما نداد. با این حال از وضعیت تیم و فصل فوق العاده ای که سپری کرده ایم راضی هستیم. به فینال جام حذفی صعود کردیم، در کورس رقابت برای سوم شدن هستیم و در لیگ اروپا نیز پیش می رویم که اتفاقات بسیار خوبی هستند."

"مونتلا؟ مربی بسیار خوبی است که تیم را در بهترین وضعیت و با بررسی جزیی ترین مسائل برای هر مسابقه آماده می کند. سیدورف در میلان؟ مطمئنا تیم میلان قدرت بازگشت مجدد را دارد و سیدورف نیز نباید از سختی هایی که وجود دارد، بترسد. اشتباهات داوری؟ قطعا ما را اذیت می کنند ولی ما هرگز به این فکر نمی کنیم که چیزی پشت پرده این اتفاقات وجود دارد. روسی در جام جهانی؟ نمی دانم، جوزپه هنوز در امریکاست و امیدوارم که خیلی زود به میادین بازگردد."