اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما

1631 شماره اطلاع نامه : آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما 1392/12/03 آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما
آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما

آمادگی گونزالو، کوادرادو و وارگاس برای بازی با پارما

خبر های خوشحال کننده ای از فلورانس رسیده که نشان از بازگشت گونزالو رودریگز، خوان کوادرادو و خوان وارگاس به تمرینات امروز تیم دارند. این سه بازیکن دیدار مقابل اسبیرگ در لیگ اروپا را از دست دادند ولی می توانند ویولا را در برابر پارما همراهی کنند.
 

در جریان شکست 1-2 فیورنتینا در برابر اینتر در هفته گذشته سری آ، گونزالو و کوادرادو به دلیل مشکل عضلانی مجبور به ترک زمین شدند و بازی مقابل اسبیرگ را نیز به همین دلیل از دست دادند. مانوئل وارگاس نیز از ناحیه دست خود دچار آسیب دیدگی شده و تحت عمل جراحی نیز قرار گرفت. در گزارش های اولیه گفته می شد که این بازیکن 30 ساله حداقل 20 روز توانایی بازی کردن را ندارد ولی گزارش های رسیده از تمرینات امروز صبح تیم نشان داد که هر سه بازیکن در تمرینات شرکت کرده و به نظر می رسد آمادگی مجدد خود را باز یافته اند.

البته از این سه بازیکن کوادرادو شرایط بهتری برای بازی کردن و حتی قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد. گونزالو نیز مهره ای کلیدی برای خط دفاعی ویولا به شمار می رود و کادر پزشکی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا این بازیکن به دیدار حساس دوشنبه شب مقابل پارما برسد. وارگاس هم در صورتی که با تصمیم مونتلا در ترکیب قرار گیرد، می بایست از یک محافظ ویژه برای دست جراحی شده خود استفاده کند تا مشکلی برای وی پیش نیاید. بدین ترتیب در حال حاضر فقط روسی، ربیچ و حجازی دور از ترکیب می باشند و مونتلا سایر بازیکنان خود را در اختیار دارد.