اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی

1632 شماره اطلاع نامه : صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی 1392/12/03 صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی
صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی

صحبت های پاسکوال، خواکین و روزاتی در جمع کودکان فلورانسی

مانوئل پاسکوال، خواکین سانچز و آنتونیو روزاتی با حضور در جمع مردم و به خصوص کودکان شهر فلورانس، از روز های خوب خود در فیورنتینا صحبت کردند. کاپیتان ویولا مدعی شده تیم در شرایط بسیار مناسبی برای شکست پارما قرار دارد.
 

امروز مراسمی در بیمارستان "Meyer" که مخصوص بیماری های کودکان می باشد برگزار شد و سه بازیکن تیم فیورنتینا نیز به عنوان نمایندگان این باشگاه در جمع مردم حضور پیدا کردند. این سه بازیکن باتجربه ویولا در پایان هم صحبت هایی را مطرح کردند.

مانوئل پاسکوال: "ما بزرگ تر ها باید سعی کنیم به کودکان چیز هایی را یاد بدهیم چون شور و اشتیاق این بچه ها واقعا زیباست. دیدار با پارما؟ بعد از پیروزی در لیگ اروپا در وضعیت روحی بسیار خوبی قرار داریم و حالا برای پیروزی به مصاف پارما خواهیم رفت. واقعا خوشحال بودیم که آن همه هوادارا برای حمایت از ما به دانمارک آمده بودند. جام جهانی؟ امید دارم ولی هنوز ماه های زیادی باقی مانده است. رنزی؟ آرزو می کنم خوب کار کند و برای ایتالیا مفید باشد. دیدار با یوونتوس؟ ما ابتدا باید صعود کنیم و سپس به بازی با یوونتوس فکر خواهیم کرد."

خواکین سانچز: "از دوران حضور در فلورانس بسیار خوشحال هستم، اینجا تیم خیلی خوبی وجود دارد که فوتبال زیبایی بازی می کند. گل مقابل یوونتوس؟ آن گل واقعا من را خوشحال کرد و گل مهمی برای کل تیم بود. فوتبال ایتالیا را دوست دارم و فلورانس نیز شهر بسیار زیبایی است."

آنتونیو روزاتی: "به تیم بسیار بزرگ با بازیکنان بزرگی ملحق شدم و باعث افتخار است که عضوی از چنین گروهی هستم."