اخبار :: اخبار باشگاه

محرومیت 4 جلسه ای برای والرو !

1636 شماره اطلاع نامه : محرومیت 4 جلسه ای برای والرو ! 1392/12/06 محرومیت 4 جلسه ای برای والرو ! اخبار باشگاه :: اخبار محرومیت 4 جلسه ای برای والرو !
محرومیت 4 جلسه ای برای والرو !

محرومیت 4 جلسه ای برای والرو !

بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا به دلیل اخراج مستقیم در دیدار برابر پارما و با توجه گزارش داور مسابقه با چهار جلسه محرومیت روبرو شد. این در حالی است که جیانی موناری بازیکن تیم پارما فقط با 1 جلسه محرومیت جریمه شده و وینچنزو مونتلا نیز برای یک دیدار از همراهی تیمش محروم خواهد بود.
 

در آخرین ثانیه های دیدار شب گذشته دو تیم پارما و فیورنتینا که با تساوی بحث بر انگیز 2-2 به پایان رسید، بورخا والرو و جیانی موناری بازیکنان دو تیم با تصمیم عجیب داور مسابقه از زمین اخراج شدند، تصمیمی که به گفته برخی رسانه ها "غیر قابل توضیح" بود. امروز کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا با بررسی گزارش جرواسونی داور میدان، تصمیم به اتخاذ محرومیتی 4 جلسه ای برای والرو گرفت که دلیل آن هم "هل دادن" داور مسابقه می باشد، چیزی که به نظر می رسد اغراق زیادی در آن شده به خصوص اینکه موناری بازیکن حریف فقط 1 جلسه محروم شده است.

اما نکته جالب دیگر اینکه اصل درگیری آخر مسابقه بین کوادرادو و بازیکن تیم حریف بود ولی داور در نهایت والرو را از میدان اخراج کرد. وینچنزو مونتلا هم به دلیل چیزی که از آن "اعتراض به داور" در پایان مسابقه یاد شده، با یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در کنار زمین روبرو خواهد شد. مودیبو دیاکیته هم با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد و دیوید پیزارو نیز با یک کارت زرد، دیدار بعدی تیمش را از دست داد. بدین ترتیب ویولا برای بازی مقابل لازیو، مونتلا، والرو، پیزارو و دیاکیته را در اختیار نخواهد داشت و والرو دیدار های مقابل یوونتوس، کیه وو و ناپولی را نیز از دست خواهد داد.

آلیاندرو کامانو مدیر برنامه های والرو در این باره گفت: "4 روز محرومیت برای والرو بیش از اندازه زیاد است. او عصبانی بود ولی نه در حدی که با این محرومیت روبرو شود. متاسفم چون او بازیکنی ارزشمند برای فیورنتیناست اما بیش از این نمی توانم در این مورد صحبت کنم." بسیاری از کارشناسان فوتبال ایتالیا نیز در واکنش به محرومیت والرو، آن را مسخره، خنده دار و حتی داستانی تکراری برای برخی بازیکنان و تیم ها عنوان کرده اند. با این حال باشگاه فیورنتینا در مورد این احکام فرجام خواهی کرده ولی نمی توان انتظار تغییر آن را داشت.