اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است

1639 شماره اطلاع نامه : مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است 1392/12/08 مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است
مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است

مونتلا امیدوار به کاهش محرومیت والرو ؛ اعتراض ما به داوران زیاد است

وینچنزو مونتلا معتقد است اعتراض بیش از حد بازیکنانش باعث شده که داوران عملکردی علیه این تیم داشته باشند. مربی جوان ویولا محرومیت خود را پذیرفته ولی خواستار کاهش محرومیت والرو شده چون از نظر وی "والرو واقعا داور را هل نداده است."
 

تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در بازی برگشت مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا به مصاف تیم اسبیرگ می رود ولی بحث اصلی در صحبت های مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه به اتفاقات و مسائل اخیر داوری مربوط می باشد:

"ما همیشه به تصمیمات داوران احترام گذاشته ایم. هر کسی می تواند اشتباه کند و زیاد در این مورد صحبت کرده ایم ولی من نیز حق این را دارم که از داوران بخواهم در مورد تصمیمات خود توضیح بدهند. با این حال نمی خواهم بیش از این به این موضوع بپردازم. در پارما به بازیکنانم  گفتم که بیش از حد به داور اعتراض کرده و با او بحث کردیم. اگر در هر مسابقه ای این طور برداشت شود که جنگی بین ما و داوران وجود دارد اتفاق خوبی رخ نخواهد داد. ما می خواهیم با داوران دوست باشیم ولی این چنین به نظر می رسد که یک جنگ ادامه دار بین ما شکل گرفته است. امیدوارم که محرومیت بورخا کاهش پیدا کند چون والرو واقعا داور را هل نداده است. ما در دوره ای هستیم که تناقضات زیادی در تصمیمات داوری می بینیم."

"به طور مثال برخورد با بیابیانی در بازی مقابل پارما پنالتی محسوب می شود ولی صحنه مشابه روی ایلیچیچ در بازی مقابل اینتر پنالتی گرفته نمی شود، به همین دلیل خواستار توضیح از داوران هستیم. محرومیت 1 جلسه ای؟ آن را می پذیرم ولی من داور را در بازی مقابل پارما مقصر می دانم چون حتی حاضر نشد در پایان مسابقه با من دست بدهد. اسبیرگ؟ هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است. ما نسبت به حریف خود برتری در نتیجه داریم ولی باز هم با بهترین ترکیب ممکن پا به میدان خواهیم گذاشت. هرگز نباید رقیب خود را دست کم بگیریم و باید با استفاده از برتری خود راهی مرحله بعدی شویم. گومز؟ او نیاز به بازی کردن و تداوم بازی دارد و مطمئنا در دیدار فردا نیز به میدان خواهد رفت."