اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی

1640 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی 1392/12/09 فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی
فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی

فیورنتینا 1-1 اسبیرگ (در مجموع 4-2) ؛ صعود به دور بعدی با تساوی خانگی

فیورنتینا 1-1 اسبیرگ

گل ها:

یوزیپ ایلیچیچ (47)
میکل وستگارد (1+90)


تیم فیورنتینا با وجود کسب تساوی مقابل اسبیرگ در فلورانس موفق شد در مجموع با نتیجه 4-2 راهی مرحله بعدی لیگ اروپا و رویارویی با یوونتوس شود.
 

پیروزی 1-3 در بازی رفت در کشور دانمارک باعث شده بود تا شاگردان مونتلا با آرامش بسیار زیاد و بدون استرس به دیدار برگشت گام بگذارند. مونتلا برای اولین بار از روزاتی درون دروازه استفاده کرده بود و گومز نیز پس از رهایی از مصدومیت برای اولین بار فرصت بازی کردن از اولین دقیقه را پیدا کرد. در خط دفاعی رونکالیا و کومپر بار دیگر فرصت بازی پیدا کرده و پاسکوال نیز به ترکیب بازگشته بود. آمبروزینی در کنار دو محروم از دیدار با لازیو یعنی پیزارو و والرو در خط میانی بودند و متوس به همراه ایلیچیچ از گومز خط حمله حمایت می کردند.

تک گل فیورنتینا را در این مسابقه یوزیپ ایلیچیچ در ابتدای نیمه دوم و با یک ضربه آزاد بسیار دیدنی به ثمر رساند و گل تیم میهمان هم در آخرین دقایق و روی حرکت زیبای وستگارد به ثمر رسید که پس از عبور از کومپر، موفق به باز کردن دروازه شد. نکته جالب این دیدار آفساید های اشتباهی بود که از ماریو گومز و دیگر بازیکنان ویولا گرفته و باعث شد که گل صحیح ماریو گومز مردود اعلام شود. با وجود اینکه بنفش پوشان تلاش زیادی برای گلزنی نداشتند اما موقعیت های خوبی را از دست دادند تا در نهایت در کسب پیروزی ناموفق باشند. با این حال حفظ انرژی در آستانه دیدار با لازیو اصلی ترین موضوعی بود که در این مسابقه به وضوح دیده می شد.

باکیچ، تومویچ و وارگاس نیز فرصت بازی کردن به جای آمبروزینی، گونزالو و پاسکوال را در این مسابقه به دست آوردند. به هر شکل تیم فیورنتینا با این تساوی و با توجه به پیروزی در بازی رفت، در مجموع موفق به صعود به دیدار مرحله یک هشتم نهایی شد، جایی که باید به مصاف رقیب قدرتمند خود یوونتوس برود. دیدار بعدی ویولا در سری آ نیز در مقابل لازیو و در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس می باشد که مونتلا در آن دیدار پیزارو، والرو و دیاکیته را در اختیار نخواهد داشت.

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا در این دیدار:
روزاتی (6) – رونکالیا (6) – گونزالو (6) – کومپر (5.5) – پاسکوال (6) – آمبروزینی (6) – پیزارو (6.5) – والرو (6.5) - ایلیچیچ (7) – متوس (6.5) – گومز (6.5) / باکیچ (6) – تومویچ (6) – وارگاس (-) / مونتلا (6.5)