اخبار :: اخبار باشگاه

ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

1643 شماره اطلاع نامه : ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم 1392/12/10 ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم اخبار باشگاه :: اخبار ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم
ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

ابتدا لازیو سپس یوونتوس ؛ در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم

وینچنزو مونتلا که از همراهی فیورنتینا در دیدار فردا شب در آرتمیو فرانکی محروم می باشد، از بازیکنانش خواسته تا تمام تمرکز خود را معطوف دیدار با لازیو کرده و به سه دیدار مقابل یوونتوس فکر نکنند.
 

تیم فیورنتینا فردا شب در برابر لازیو قرار می گیرد و سپس در هفته بعدی با یوونتوس رویارویی خواهد کرد. اما این تازه شروع دیدار ها با یوونتوس بوده و تا پایان هفته بعد از آن، ویولا دو بار دیگر نیز با یووه در لیگ اروپا روبرو می شود. در این بین یک دیدار با کیه وو در سری آ نیز انجام خواهد شد. با این حال مونتلا از بازیکنانش خواسته ابتدا به رقابت با لازیو فکر کنند:

"حالا به بازی هر سه روز یک بار عادت کرده و برای ما به امری معمول تبدیل شده است. به همین دلیل در بهترین شرایط تیم را برای دیدار با لازیو آماده خواهیم کرد. در بازی رفت واقعا بازی سختی را در برابر لازیو داشته و به زحمت افتادیم و حالا نیز یک لازیوی متفاوت را شاهد هستیم. با ادی رجا این تیم یک ثبات مشخص پیدا کرده و مشتاق انجام بازی های خوب هستند. دربی شخصی؟ نه، دیگر نه. محرومیت از حضور روی نیمکت؟ این اولین اخراج من در طول دوران بازی و مربیگری بود و هنوز تصمیم نگرفته ام که در کدام قسمت ورزشگاه بنشینم تا بهتر بازی را ببینم."

"والرو؟ او بازیکنی بسیار مهم برای تیم ماست ولی باید بازی کردن بدون او را یاد بگیریم. 3 دیدار با یوونتوس؟ نکته ضروری این است که تمام تمرکز ما معطوف بازی با لازیو باشد و سپس در مورد یوونتوس فکر خواهیم کرد. مطمئنا دیداری جذاب و البته سخت برای ما خواهد بود. گومز؟ به بازی کرد نیاز دارد و تا اینجا هم خوب و جنگنده ظاهر شده است ولی باید این را بدانیم که به همین زودی نمی تواند همان بازیکن سابق باشد. ایلیچیچ؟ بازیکن مستعدی است و گل های زیبایی نیز به ثمر می رساند ولی هنوز هم می تواند بهتر کار کند."